Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak milf ismerőseitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak milf ismerőseitek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak.
2014. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teszem azt lesz itt olyan akinek van, attól neked miért is lesz jobb?
2014. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vannak, keresem az alkalmat, amikor meghúzhatom a hajukat!!!!
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meg lehet velem osztani a milfek iránti rajongást :D
2014. dec. 21. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
hát végül is ha úgy veszem van,, olyan anyuka aki szexi meg minden,, de az hogy én vele bármit is csináljak,, hát max egy alternatív dimenzióban,, de annyira nem is akarok, jó fejek azt ennyi
2014. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem jönnek be a férjezett vagy kapcsolatban lévő nők, ha elvált akkor ok, de ilyeneket nem ismerek
2014. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mmm, igazából pont azt akartam írni, hogy ez nagyjából addig tűnik jó pofának amíg nem vagy olyan "kapcsolatban" X nővel. Most én nekem mondom, munkahelyemen is van ilyen nő, tök jó mellek stb.


De vele elég sokat dumáltam, azt valahogy már fura lenne a dolog,,, jó mondjuk lehet ha letámadna, hogy ő most agyon akarja szexelni magát velem, akkor nem állnák ellen, de na igazából még most hogy itt írom se szalad el a fantáziám mert nem azt ennyi

2014. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!