Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Van jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem? Van jó döntés?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy 53éves férfiba.A felismerés először megrémített de közbe boldog vagyok tőle.Egyszerűen imádom ahogy megy ahogy néz,az illatát a hangját.Már hosszú ideje Nrmtudom ki verni a fejemből.Nagyon lassan és szépen fokozatosan alakult ki köztünk valami olyasmi ami meg magyarázhatatlan.Mindent észre vesz rajtam és olyan szinten odafigyel rám hogy az leírhatatlan.Nrmtudom hogy van-e ebben a helyzetben jó döntés.Velem akar élni.24/N és anyuka

2014. dec. 21. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
... és kivel fogsz szexelni?
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10-15boldog éved meg lehet vele
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma elfogadott, ha egy idősebb férfi egy fiatalabb nővel van, vagyis mindig az volt.
2014. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel hogy elfogadják mások vagy sem.Attól félek,hogy a gyerekemnek milyen lesz ez az egész helyzet.Meg attól hogy lakva ismerszikeg az ember...mivan ha akkor már kiütközik a korkülönbség egy két dologba és akkor elveszítem.Nem akarom elveszíteni.
2014. dec. 21. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
#1-ke! Kivel? a férfivel! Nem tudom mennyi lehetsz, de magadrol is azt gindolod, ha egyáltalán megéred 53 évesen nem szexelsz? Szomoru! Rád nézve!
2014. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És te most kivel élsz?

Egyedül (csemetével), vagy a gyerek apjával?

2014. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csemetével kettecskén élünk.
2014. dec. 21. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy valamit megtanultam ebben az életben, mikor nem az érzelmeimre hallgattam olyan pofonokat kaptam h lelkileg mindig padlót fogtam, szval hajrá csak őszintén és nem lesz gond.
2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ha nem tennéd meg, akkor lehet, hogy azt bánnád. És ha ti boldogok vagytok, akkor kit érdekel más véleménye?
2014. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!