Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírok szakítani?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval. Nagyon jó vele külsőleg és belsőleg is vonzó,de valamiért egyszerűen nem érzek vele semmit barátságnál. Ő pedig nagyon érez nálam. Próbáltam már szakítani,de Ő újra felkeresett...


Mit tegyek? Hogyan szakítsak Vele a legtisztességesebben?


2014. dec. 21. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy éreztem magam 1,5 évvel ezelőtt. Fél éve szakítottam, nem jártunk 3 hónapot. Most megint, és boldogabb vagyok vele mint az egy év alatt akármikor.
2014. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!