Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két randira hívást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két randira hívást is visszautasított a lány, mondván, hogy most nem jó, nem ér rá, pedig csak kéreti magát, akkor harmadjára mi a teendő? Vegyek neki valamit, vagy erőltessem ezt a randi dolgot?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mondott helyette másik időpontot, amikor ráér, akkor felejtős, szerintem ne zaklasd.
2014. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól ismerem. Félénk, zárkózott, ezért nem is várom (most még), hogy ő lépjen magától valamit. Na meg a barátnője szerint se hátráljak meg.
2014. dec. 22. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lépésre gondolok, hanem hogy mondja meg, hogy akkor mikor ÉR RÁ, ha most nem jó.
2014. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert így úgy néz ki, hogy csak nem mer elküldeni téged a jó ***** *****ba, mert félénk.
2014. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről lenne szó, hiszen a múltkor már majdnem igent mondott. Egyszerűen ő ilyen gátlásos, a legjobb barátnője is elmondta ezt róla, plusz még nem volt neki fiúja.
2014. dec. 22. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy hogy majdnem ugent mondott meg húzza-vonja a dolgot. Szerolintem nem akar nagyon találkozni veled, mert akármilyen gátlásos lennék is, ha egy ilyen srác hív el akit kedvelek boldogan mennék vele randira. Olyan viszont előfordul, hogy nem mer visszautasítani határozottan, inkább ital rá.
2014. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igent mondani nem mer, hanem elutasítani nem mer.

Ha tényleg nem érne rá, megmondta volna, hogy mikortól ér rá.

2014. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó, hát majd elválik, hogy lesz-e ebből valami.

Köszi a válaszokat.

2014. dec. 22. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kell feladni. Én október végén próbáltam meg valakivel találkozni, februárban sikerült. Ne feledd el, ünnepek vannak.
2014. dec. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Annyit megér még vess fel két időpontot, ha akkor sem ér rá akkor lépj tovább. Bohóc ne legyél főleg egy csaj miatt. Nem ér rá sosem később sem fog. Oboázzon le egy taliga n.gert és pont..
2014. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!