Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hány százaléka hagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka hagyja meg az intim szőrzetét, akik meghagyják azok közül milyen arányban nagy vagy sűrű a szőrzet és menyi a kevesebb? Akik nem hagyják meg azok közül milyen arányban lenne sok vagy nagyon sok rajta?

Figyelt kérdés
Statisztikát készítek, úgy gondolom, hogy akiknek nagyon sok lenne azok mind szedik, akik meghagyjàk legfeljebb közepes, kort írjátok legyetek szívesek.

2014. dec. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem hagyom meg, pont azért mert nem lenne amúgy sem túl sok, és úgy hülyén nézne ki.

17L

2014. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy pamacs van hagyva a puncim fölött. 30/N
2014. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyi lenne természetes állapotában?
2014. dec. 22. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túl sok, és szőke.
2014. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a sok és mennyi a kevés? Nem tudom mihez viszonyítani, még sose gondolkoztam rajta hogy sok-e. Csak ollóval vágom, kvázi meghagyom (kivéve bikinivonal nyáron). 34N
2014. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha egy normál bugyiból kilógna akkor az már a nagyobb kategória, ha olyan sűrű, hogy mindent elfed akkor sűrű :-)
2014. dec. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!