Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkület: Sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JustAysen kérdése:

Fitymaszűkület: Sikerült rajta javítani, de azért mennyek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még (tizenéves) és a mikor (CSAK HA) feláll akkor eleinte nem tudtam, vagy csak nagyon kicsit felhúzni. Elkezdtem nyújtani és látható eredményeket értem el, most már sokkal jobban hátratudom húzni. Szerintetek folytassam amíg nem sikerül, vagy mennyek el vele orvoshoz?

2014. dec. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kétlem, hogy így eredményeket lehet így elérni, szerintem csak beképzeled magadnak. Ide orvos kell, minél hamarabb. Nekem is volt, de csak 21 évesen látta orvos. Nem muszáj körülmetéltetni, van részleges körülmetélés is, vagy csak tágítás. Nekem részleges volt és elégedett vagyok az eredménnyel, még ha látszik is a nyoma.
2014. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Lehet tágítgatással, nyújtással is kisebb eredményeket elérni, de ez ne akadályozzon meg abban, hogy megmutasd dokinak.

A körülmetélés az csak végső esetben szükséges, cukorbetegség mellett kialakult szűkületnél vagy pedig ha fennáll a Lichen Sclerosus et Atrophicus, más néven Balanitis Xerotica Obliterans bőrelváltozás, ami rákmegelőző állapot. Felismerhető arról, hogy a bőr fehéresen összehúzódik, sorvad, meszesedik.


Sima fitymaszűkületnél még van a bőrnek némi rugalmassága, és lehet nyújtani - megmentve a fitymát. (Persze esélyes, hogy később visszaszűkül)

2014. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
nem szűkül vissza, ha megvan mosva rendesen.
2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, első nem képzelem be magamnak, ez 100%, rendben akkor nem hagyom ki az orvost :)
2014. dec. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!