Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyes pasikat zavarják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyes pasikat zavarják a "feminácik", hogy a "nők választanak a férfiak közül" és hasonlók, akkor miért nem lépnek valamit?

Figyelt kérdés
Ha zavarja őket, hogy manapság már lassan a lányok szedik fel a pasikat, akkor mondjuk miért nem veszik át tőlük a kezdeményezést? Miért nem mutatják meg ilyenkor, hogy ki a férfi és mennyivel "jobbak", ami miatt ez az ő "dolguk" lenne? Az ilyen pasik miért nem mutatják meg, hogy melyik a domináns nem, akinek irányítani kellene szerintük?
2014. dec. 24. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
mert ezek nem férfiak hanem töketlen senkiháziak!
2014. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy ez zavarja a pasikat? Akit meg zavar, az maga szedi fel őket.


Amúgy meg semmi baj nincs azzal, ha a lány lép. Az lép, aki akarja, hogy legyen valami. Annyira ostoba dolog ezt mint nemi szerepet beállítani...

2014. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a férfi és a nő egyenlő fél, nem szükséges irányítani és izzadtságszagúan dominálni
2014. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Én meg csak azt látom, hogy te sírsz. Pasit szeretnél, de nincs aki kezdeményez nálad.
2014. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azokra a nyávogókra gondoltam, akik ezzel takaróznak és utálkoznak.
2014. dec. 24. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
ne hallgass rájuk kérdező! attól férfi a férfi hogy domináns!
2014. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Ők ezt arra ertik hogy egy nőnel probalkozik 10 pasi es szabadon valaszthat..
2014. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem akkor zavarnak mikor értelemetlen dolgokon bohóckodnak pl cseréljük le az összes gylaogos átkelőhely táblát, mert micsoda elnyomás, hogy egy alapos tásás munába igyekvő férfialak van rajta!!! ÚRISTEN!!! EEEEE'NYOMÁS!!!
2014. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindig én kezdeményezek, és mindig azonnal el is utasítanak a külsőm miatt. Tök mindegy a viselkedés.
2014. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem kb. szökőévente egyszer fordul elő, hogy megpróbál felszedni egy nő. Én ennyi idő alatt többszáz nőnél próbálkozom, tehát nekem nem nem tünt fel, hogy lassan a lányok szednek fel minket. Nektek igen?


32F

2014. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!