Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélsz az exeddel? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélsz az exeddel? Ha igen, barátkozás miatt vagy újra kezdenéd?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéltem, mert továbbra is érdekelt minket, hogy mi van a másikkal, hogy mi lett belőle? Újrakezdtük. Reménytelennek éreztem, de visszajött hozzám.
2014. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már kisgyerek korom óta ismerem az exemet, mindig is jóba voltunk. Azért mentünk szét mert túl fiatalon jöttünk össze és öt év mindkettőnknek túl sok volt, de ez nem ok arra hogy utáljuk egymást. Ugyan olyan jóban maradtunk mint régen amikor még nem jártunk. De semmiképpen sem tudnám elképzelni, hogy újrakezdjem vele.

20/L

2014. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-2 havonta írunk egymásnak, megkérdezzük kivel mi történt, hogy van, stb.

Nem kezdeném újra és nem is lettünk rosszban, féltékeny sem vagyok amiért mással van.

2014. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valamelyikkel igen,valamelyikkel nem :)

Jó barátok vagyunk..eszembe se jutott újra kezdeni vele.

2014. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tutika19 válasza:

NEM!!! eggyáltalán NEM!!! mondhatni gyulolom!!

IGEN- vannak olyanok akik szakítás után is tartják a kapcsolatot, de ez szerintem fugg embertol és amiért szakítottak

2014. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert azért váltak el az útjaink, mert állandóan becsapott és hitegetett. Én meg ennek ellenére is szerettem, de jobb volt szakítani és nem beszélni. Más exem nincs, de nem is szeretnék többet. Egy nőt szeretnék, aki soha nem lesz az exem. De hát ki tudja, hogy mit hoz a jövő...
2014. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
egyik exemmel sem kezdeném újra, de kettő kivételével jóban vagyok minddel, és akikkel nem beszélünk, se utálat miatt... jobb volt így és ez maradt. De nem gondolok haraggal egyikre sem.
2014. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyikkel. Az egyiknél teljes kapcsolatmegszakítás (részemről), a másik "élni és élni hagyni", megint másik pedig velem nem beszél, bár én boldogan újrakezdeném vele.


Alapvetően támogató és baráti volnék velük.

2014. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. Nincs az az isten, hogy barátkozzak vele, az újrakezdés meg részemről teljesen kizárt egy kattant nőszeméllyel. Örülök, hogy vége lett, siralmas volt az utolsó pár hét-hónap, megcsalt, elutazott arra hivatkozva hogy megszabaduljon tőlem, majd rá pár hétre sírva hív fel, hogy ő szeret és kezdjük újra bla-bla... Ő szakított, keresett mást, az pedig verte (hát a nevelés kijárt neki) később megcsalta az exemet majd még ő kért tőlem tanácsot, hogy mit csináljon... Rá szintén pár hétre megint csörög a telefon... 0620, na mondom ez már most rossz... Tovább olvasom, na mondom bzdmg... Felvegyem, ne vegyem? Felvettem, akkor még nem voltam ennyire negatív véleményen, habár tudtam hogy nem teljesen normális a gondolkodás módja, hogy azt hiszi még ezek után is szóba állok vele... Hát kár volt felvenni, jött ismét a bla-bla, hogy szeret, meg kezdjük újra, megváltozik... Elküldtem a had ne mondjam hova, ő választotta ezt az utat, járja végig egyedül, rám ne számítson. Azt nem is mondom, hogy folyamatosan zsarolt érzelmileg, hogy ő így meg úgy megöli magát... 23 éves nőnek komolyan ennyi esze van?! A következő telefont már fel se vettem, de lehet felvettem volna ha nem hajnali 3-kor hív (szokása volt hajnalban hívni [spoiler: részegen! hogy a poén se maradjon ki] nem foglalkozva azzal, hogy a másik esetleg alszik)

Ennek már fél éve, és azt hiszem még legalább egy évig semmiféle kapcsolatot nem fogok létesíteni a nőkkel, maximum csak a nagyon nagyon régi barátok jöhetnek szóba, és azokkal se megyek tovább 2-3 puszinál. (Arcra csak is kizárólag! Rossz az aki rosszra gondol.) Aztán olyan 3-4 év múlva MINIMUM jöhetnek az érettebb gondolkodásmódú lányok.

De ha ez nem lenne, lenne egy-két exem akivel újrakezdeném, viszont ott részemről nem lenne érzelem, kiismerve őket.

20/F

2014. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én beszélek, de nem mondanám nagy barátoknak magunkat. Újra sem kezdeném már, régen még boldog lettem volna, ha visszajön, de most már annyira nem érdekel.
2014. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!