Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy bármit tesz a szeretett fél a szerető félel megbántja 1000000 szer akkor is szeretni fogja?

Figyelt kérdés
Veletek volt ilyen, hogy folyamatosan bántott akit szerettetek ?
2014. dec. 24. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
igen. egymilliószor, százmilliószor, bármennyiszer...
2014. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hülye az illető, és nem hagyja ott, akkor igen, létezik.
2014. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Egyszer el lehet lőni az utolsó esélyt is, aztán van nagy sírás-rívás. Erre ne kerüljön sor, mert az nagyon szar!
2014. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem. mert én az agyammal szoktam gondolkozni és nem szívem utána megyek. szerelem gyengeség én meg erős vagyok.
2014. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretni szeretheti,de megbocsátani nem fog!
2015. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!