Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasi, akinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi, akinek az egyik hobbija a testepites, hogyan kepes osszejonni egy olyan csajjal, aki nem vekony?

Figyelt kérdés

A vekony nok altalaban sokat forditanak a kulsejukre, nezzuk csak meg Sarka Katat, viszont ez a srac, akit mellesleg imadnak a nok egy olyan csajjal van egyutt, aki testre olyan, mint Liptai Claudia.

[link]


2014. dec. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan.
2014. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A linkelt képen pl. szerintem egyáltalán nem kövér...nem tudom, ilyen az ízlése.
2014. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem úgy gondolkodunk mint a nők. Ti a tökéletes testet keresitek a férfiban, lásd "izmos pasik". Na mi nem ilyenek vagyunk....
2014. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az se igaz, hogy aki vékony, azok sokat fordítanak a külsejükre... Vékony vagyok, de hetente kajálok a mekiben, és a napi testmozgásom kb a metróig és vissza terjed. Lapos has, formás fenék így is adott. Ne ebből indulj ki. Amúgy szerintem a linkelt képen Liptai Claudiának tök jó alakja van, nőies és csábos. Kicsit irigylem, szeretnék ilyen gömbölyded lenni. Számomra az álom alak az olyan, mint ami az 50-es, 60-as években volt nőideál, telt, gömbölyded, nőies. Gondolom, a kérdésben szereplő pasi is ugyanígy érez. Vagy ha nem is így gondolja, de kivételesen tovább lát az orránál, és a párja belső értékeit is tudja szeretni. Van ilyen, kérdező.


22/l

2014. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ő talán nem felszínes. Liptainak pedig nincs rossz alakja, nem túl vastag, viszont van mit fogni rajta.
2014. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerek néhány olyan srácot, akik sportolnak és a teltebb nőket szeretik. Na nem kétszáz kilós bálnákra gondolok, hanem a teltebbekre. Sőt, az általad belinkelt képnél is teltebbekre.

Szóval nekik ez tetszik.

Tudod, ez ízlés kérdése. Olyan is van, aki sportos külsejű és ugyanilyen párt szeretne, de van, aki nem.

2014. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát liptai alapból elég dagadt volt, viszont úgy vettem észre, lefogyott és odafigyel magára. lehet, hogy egy testépítőnek ez szimpatikusabb, mint egy alkatilag vékony, de lusta, nem mozgó lány?
2014. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!