Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyes pasik tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasik tisztában vannak vele, hogy milyen összehasonlíthatatlanul jobb életük van, mint a csúnyáknak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet álltalánosítani.

Agyi szint függő.

Ja és... rohadjanak meg.

2014. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
igen tisztában vagyunk csak ép lesz*rjuk ;) nekünk is van így is millió gondunk ;)
2014. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
igen tisztában vagyok vele!
2014. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
ha nem gyógyíthatatlan betegek
2014. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Meg hiába nézek ki jól, ha nincs jó dumám.. Na meg ismerek nem egy csúnyának számító srácot, akinek jó csaja van.
2014. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy jobban néz ki mint te ,de 15x több problémája van...
2014. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálam megoszlanak a vélemények :D rengetegen mondják azt hogy nem vagyok helyes :D de most egy tényleg nagyon nagyon gyönyörű lány a barátnőm aki azt mondja nagyon helyes arcom van és két éven belül kialakul és akkor kezdődik a fénykorom :D de énse tartom magam helyesnek meg a legtöbben de mégis gyönyörű barátnőm van. talán a duma és hozzá talán tényleg helyes vagyok.
2014. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismét egy hülye kérdés. Ki a helyes pasi? Ha engem mondtak már csúnyának, átlagosnak, helyesnek is akkor mi van?
2014. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet vannak problémái, de legalább ott van neki a tudat, hogy lehet jó élete. Nekem meg ha nincs problémám is csak egy rakás sz*r.
2014. dec. 24. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivan? Nem azt hozta a Jézuska amire vártál és most sajnáltatod magad? Így nem is leszek "jó pasi" a nők szemében, ha egy nyafogó puhap*cs vagy.
2014. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!