Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sulinkban van min.5 csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulinkban van min.5 csaj akit keféltek és mind ilyen 13-14éves. Srácok szerintetek ők hol fogják végezni felnőtt korukban? Mi lesz a munkájuk?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekel és ez így helyes
2014. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
persze persze! tréhman!
2014. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy ribik lesznek....


hát kérdező igazából ez akármilyen jó lenne ha úgy működne hogy ők később megszopják.. hát az életet nem mást.. ez még így önmagában nem garantál semmit..


Bár lehetséges hogy a vágyaiknak élő akart gyenge hülye pitsák lesznek, akik lószart se fognak elérni az életben,, de mondom erre kár alapozni

2014. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik tutira pék lesz, de biztosan lesz köztük könyvtáros és ügyvéd is. :)
2014. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem te tartottad a gyertyát, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy tényleg keféltek.....Nem tudom, hol fogják végezni. De biztos nem az eszükért fogják őket szeretni, szóval ilyen, hogy diploma szóba sem jöhet. Lehet, hogy tök hétköznapi munkájuk lesz, mint pl. bolti eladó, csak épp egy ri**c
2014. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tanulnak is mellette, akkor felteszem ugyanott ahol bárki más. Egyébként, 5csaj? Általános 7.-8.ban? Hát, nem tudom. Én idén vagyok 8.-os, és nálunk érdekes, egy ilyen egy sincs, pedig nem vagyok vidéki. Feltehetően csak "menőzni" akarnak ezzel, és annyi eszük nincsen, hogy tudják hogy ez mennyire gáz.
2014. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Most a te problémád valójában az, hogy te nem tudod őket lefektetni? S minden lúzernek megy, csak neked nem? Sajnálom... Képzeld el, kur..ból lesz a legjobb feleség... Ők most élik ki magukat és nem 20-30 éves korukban a pasijuk vagy férjük mellett! Na ezen gondolkozz el!
2014. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

En is ismerek ilyet es ő harmadéves a SOTE-n kivalo eredmennyel...


Nem ezen múlik.

2014. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ám mindent elhinni, amit a lányok terjesztenek magukról!
2014. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok rá nagyon büszke,de 13 évesen veszítettem el a szüzességemet.Bár nem vagyok büszke,de ez nincs kihatással az életemre.Boldog párkapcsolatban élek 6 éve,egyetemen tanulok egy nagyon szép szakmát stb.20/L
2014. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!