Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt egy srác küldte nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy srác küldte nekem azzal hogy erről én jutottam eszébe és mellé egy röhögős smiley, mit akar ezzel mondani? Hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 25. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A srác német? :D És nem hiszem, hogy ezt.
2014. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2014. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arra hogy rosszul all a bal fülcimpad.
2014. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azt jelenti, hogy megakar téged dugni minél hamarabb.
2014. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem volt udvarias gesztus tőle, az biztos.

A plakát arra a sztereotípiára épít, hogy a német nők jellemzően csúnyák, ezért egy német férfi kevésbé lehet válogatós.

2014. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ez olyan értelemben kell venni h téged egy némethez (árjához) való vagy, egyszóval egy tökéletes "egyed"
2014. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A plakát arra a sztereotípiára épít, hogy a német nők jellemzően csúnyák, ezért egy német férfi kevésbé lehet válogatós."


Mondd csak tanultál te angolt? Tudod egyáltalán mit jelent az a szöveg, hogy ilyen hülyeséget írsz?

2014. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban negatív az üzenete.
2014. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt jelenti:

Ne aggódj ha szingli vagy! Isten figyel téged és azt mondja, én tartogatok ennek a lánynak egy német srácot.


Hogyan értelmeznéd?

2014. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pontosabban a vége: tartogatom ezt a lányt egy német srácnak.
2014. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!