Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem fb-n egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramika66 kérdése:

Megismerkedtem fb-n egy 17 éves fiúval (14 éves vagyok) és már járunk. Tőlem messze lakik. Szóval távkapcsolat! De tervezzük hogy nyáron találkozunk. Hogy tudnám rávenni a szüleimet hogy járhassunk?

Figyelt kérdés
Anyukámmal már beszéltem ezt a dolgot hogy nekem tetszik ez a fiú..stb..szóval anyukám már tud az egészről..mondta hogy próbáljuk meg azt hogy csinálunk egy másik fb-t egy csinos lánnyal és írogatunk a barátomnak..és ha nem dől be neki akkor anya hisz benne de őt is még a kor zavarja..apum nem is tud az egészről..hogy tudnám először anyukámat meggyőzni?

2014. dec. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon naiv vagy nem mást akkar csak jol megk*rni
2014. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne légy naiv...!! a távkapcsolatok sosem jók... mindig megcsalnak téged...!! keress másik srácot...:(( de mondjuk ez jó amit az anyukád talált ki...!! szivesen segitek ha szeretnéd:)) irok üzit
2014. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már JÁRTOK, de csak nyáron fogtok találkozni és azt is csak tervezitek??? O.O ez most komoly?? és tényleg ennyire komolyan veszed??

ne légy már ilyen naív kis buta liba!

egy facebook beszélgetésbe vagy szerelmes, azzal jársz, arra pazarlod az érzéseid...

keress magadnak igazi fiúkat!

2014. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, facebook beszélgetésbe szerelmes? Olvasd már vissza, ez milyen hülyén hangzik... vonzódnak egymáshoz, és majd találkoznak, addig ismerkednek. Én személy szerint nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lehet belőle valami. Ha lesz, majd jönnek a találkozók, egyre több, aztán jobban összemelegednek. Ha esetleg mégsem olyan a srác, akkor ennyi volt, tapasztalatnak jó lesz.
2014. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!