Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élő felnőtt szinglik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élő felnőtt szinglik, ti hogy ünnepeltétek a karácsonyt? Nem voltatok szomorúak?

Figyelt kérdés
Főleg a 25-40 korosztály érdekelne
2014. dec. 26. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. miért lettem volna szomorú? egy nap a 365ből, csak a sok embernek a mindene ezek az ünnepek, mert akkor azt hiszik, hogy most akkor a világ megfog állni, és gyorsan költsünk el sok pénzt, meg most nagyon nagyon boldognak kell lennem, mert ünnep van. és ha ilyenkor nem vagyok az akkor mi lesz velem ajajaja.
2014. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szeressük egymást válasza:

Szia!

Nekem is szól a kérdés.

Igazából nagyon hiányzik egy társ, de igyekszem kisebb-nagyobb sikerrel ezt az űrt pótcselekvésekkel elnyomni. :-)

2014. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.Nagyon jó társaságom volt.(nincsenek őnértékeési problémáim).
2014. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem volt túl jó kedvem, ráadásul családom sincs, apám külföldön él, sajnos hozzá nem volt kedvem kiutazni, így egyedül voltam javarészt. Nem könnyű az élet.

30/N

2014. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!