Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is rosstul vagytok még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is rosstul vagytok még az iskola gondolatától is?

Figyelt kérdés
elsős gimis vagyok de utáloooooom...ti mit szoktatok magatoknak mondani, h életet verjetek magatokba??? Ja am utálom a sulit de ink mint, h mekis dolgozó legyek:D
2014. dec. 27. 19:40
 1/10 A kérdező kommentje:
*rosszul
2014. dec. 27. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Téged még a mekibe se vennének fel.
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Addig örülök, míg iskolába járok, nem pedig dolgozni.
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazad van 3as
2014. dec. 27. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem a sulit főleg a rengeteg lecke miatt,de ettől függetlenül jó dolog, és a tanulás sosem árt
2014. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig van benne jó is. A gimi, a bulik, a hülyeség és a szerelem :)
2014. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy még mindig jobb annál,minthogy reggel fél 5-kor kelj azért, hogy beérj a munkahelyedre és egész nap wcket pucolj!
2014. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És 10 év múlva valószínűleg nosztalgiával gondolsz vissza erre az időre...
2014. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A te korodban én is utáltam sulit, de csak azért, mert felesleges fszságokat tanítottak. Amikor már olyan suliba kerültem, ahol azt tanultam, amit szerettem, az már egyáltalán nem zavart.
2014. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én elsős főiskolás vagyok, és hát mission impossible-nek néz ki a dolog... :/


Én is pont így vagyok vele amúgy...Nem származom tehetős családból, hogy otthagyhassam a fenébe az iskolát, pedig igazán sose szerettem, csak az általános iskola 6. osztály volt jó. Mások után a sz**t meg nem fogom ÉHBÉRÉRT takarítani, mert amennyi fizetést diploma nélkül kap az ember mostanság, az sajnos nevetség. :(


19/L

2014. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!