Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg annyira elitelendo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tenyleg annyira elitelendo?

Figyelt kérdés

Szoval en 17 eves vagyok. Van egy evfolyamtarsam, baratok vagyunk, amugy nagyon jo pasi. (Mondjuk nekem sok fiu tetszik de o nagyon-nagyon szexi, izmos meg minden :D) Meg suliidoben tortent decemberben, hogy egyutt voltunk delutan, bent a varosban, es valahogy ugy alakult hogy nalam aludt. Nem volt megbeszelve, meg semmi, csak igy alakult, de nem tortent semmi, csak aludtunk :) Aztan ez az egesz valahogy megismetlodott meg kozvetlenul egymas utan otszor...szoval elmentunk suliba, aztan o hazament, osszeszedett tiszta cuccokat, es jott vissza. Talan, nem emlekszem pontosan, a negyedik este pedig le is fekudtunk. Jo volt, tetszett :D ennyi. A bokkeno viszont itt kovetkezik, a sracnak ugyanis 'elvileg' baratnoje van. (Bar a srac azt mondja, nem nagyon beszelnek mar, es o mar nem szerelmes (a lany videki szoval tavkapcsolat (volt))). Nem tudtam mit kezdeni ezzel, hiszen megtortent, igy nem is foglalkoztunk ezzel, ment tovabb az elet, viszont par napja elmeseltem a legjobb baratnomnek mi tortent (nem birtam mar magamban tartani), aki nagyonnagyon kiakadt, hogy ez mennyire rohadekdolog amit csinaltunk, es hogy nagyot csalodott bennem.

Nem ertem hogy miert akadt ki ennyire, szerintem nem akkora dolog hogy ennyire fel kellene fujni....

Ti mit gondoltok? Ha nektek egy baratotok meselte volna ezt mit reagaltok?

koszi elore is


2014. dec. 27. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
MéMég nem olvastam el de szépen írsz. Ja hogy ez nem írott?
2014. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Még nem olvastam el de szépen írsz. Ja hogy ez nem írott?
2014. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen.
2014. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jol van kettesharmas te is okos vagy :)
2014. dec. 27. 20:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyes negyes kifejtenetek lecci? Mert nekem fontos.
2014. dec. 27. 20:42
 7/18 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem fontosabb egy 'valós' kapcsolatnál. Én is simán otthagynék egy távkapcsolatot, ha lenne jobb helyben. Nem ér annyit egyik táv se, hogy ha van közelebb jobb, akkor ne lépjek.
2014. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szemétség olyannal lefeküdni, akinek kapcsolata van.
2014. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy kis távpriccolás nem számít.
2014. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem attolmeg hogy a srac mar nem szereti a baratnojet es nem igazan beszelnek attol meg a baratnoje, mert ha nem lenne az nem a 'baratnojenek' nevezte volna. En ugy gondolom hogy mindenkeppen el kellett volna mondania neked hogy van valakije megha mar az kihuloben van..aztan hogy te ezek utan is lefekszel-e vele vagy nem az a te dolgod. Teljesen normalis hogy ket fiatal lefekszik egymassal ugyhogy nem ertem hogy a baratnod pontosan min akadt ki. Mondjuk utolag en kiakadtam volna hogy nem szolt a baratnojerol es egy pofont biztos adtam volna neki a baratnoje neveben. Meghat ha ot is ugymond 'megcsalta' akkor nemtudom meg tudnek-e benne bizni. Tuti mindig azon kattogna az agyam hogy vajon engem is igy megcsal-e. Szoval en azt gondolom hogy a sracnak mindenkeppen el kellett volna mondania hogy kapcsolata van, de amellett hogy ez teged nem erdekel teljesen normalis higy lefekudtel egy sraccal akivel erdeklottok egymas irant. A baratnod meg majd kiheveri. Inkabb a te dolgod mint az ove.
2014. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!