Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hazugság, ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hazugság, ha a srác nem mondja meg, hogy csak miattatok utazik el a találkozóra?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, régebben nagyon sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk is, én belezúgtam, de féltem elmondani neki, ő is félénk volt stb., így eltávolodtunk egymástól, de sosem felejtettem el, pedig nagyon hosszú idő telt el. Aztán most megint elkezdtünk beszélgetni, kedves, aranyos, és én meg is bántam, hogy akkor nem léptem, és hogy utána eltűntem, de azt éreztem, hogy biztosan azért volt ilyen, mert csalódott bennem, és jobb lelépnem. Szeretnék vele újra találkozni, csak nem tudom, ő akarná-e. Ezért gondoltam ki, hogy azt mondom neki, van dolgom arrafelé, és ha már ott járok, találkozhatnánk, nem akarom lerohanni őt. Ha esetleg találkoznánk, és megkérdezné, hogy miért is vagyok ott, ciki lenne bevallani, hogy hazudtam, és csak miatta mentem el, mert látni szerettem volna? Félek, hogy ha előre elmondanám neki, hogy csak vele szeretnék találkozni, akkor nemet mondana. A ti szemetekben ez hazugság lenne, és rosszul is esne? Vagy inkább örülnétek, hogy miattatok utazott el valaki? Köszi a válaszokat.

2014. dec. 27. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy hazugsag!:D Ha megtudja biztos aranyosnak fogja tartani. Nem mondom hogy jobb mintha elhivnad egy randira, de ha ezt jobbnak latod akkor tedd ezt. Nemis tudom, hogy jutott eszedbe ilyet kerdezni hogy ez hazugsag-e:D 16L
2014. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bonyolult a sztori, mikor először találkoztunk, talán félreértettem a dolgokat, én is félénk és tapasztalatlan voltam, és úgy éreztem, hogy biztosan soha többé nem is akar majd szóba állni velem, és inkább eltűnök az életéből. Persze arra is gondoltam, hogy mi van, ha ő is azt hiszi, hogy nem volt elég jó stb., de nem mertem vele felvenni újra a kapcsolatot, nehogy azt mondja, hogy vegyem már észre, hogy elbaltáztam mindent, pedig mindig is szerettem őt, ő volt az első igazán nagy szerelmem. Aztán mégis írogattam neki, és tényleg nagyon aranyos volt, csak ha még mindig olyan félénk, akkor nem akarok ráijeszteni azzal, hogy csak miatta megyek el. Vagyis hát nem tudom, hogy ez egy lánynál hogy jön le, mennyire ijesztő stb.
2014. dec. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!