Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság olyan fiú aki helyes és nem világszerencsétlen, és mégsem fontos neki a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig megismertem beszélgettem, azok közül akik nem a szexre mennek azaz nem fontos nekik és várna vele bármeddig ha a barátnője nem akarja még, azok mind "világszerencsétlenek", tudjátok, befásult, haveruk sincs... aki pedig helyes, "menő" az pedig a szexre hajt. nem mondom h biztos nincs kivétel, biztos van de én alig találkoztam ilyennel. volt már vkinek olyan pasija aki várt több hónapot sőt éveket a szexre? 16/l

2014. dec. 27. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát éveket azért nem, de néhány hónapot várnék rá.
2014. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok ilyenről. Összejöttem vele és szexfüggőt csináltam belőle :D
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17 évesen azért 1 évnél többet nem várnék rá.. Nem vagyok világszerencsétlen.. :)
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát pár év múlva talán én.
2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, aki képtelen könynen szexet szerezni, az nyilván vár bármennyit egy ígéretért...


Aki pedig képes könnyen, az nem fog várni majd jön a következő aki igent mond.

2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért baj az hogy fontos neki a szeretkezés egy olyan lánnyal akiy szeret és vonzódik hozzá? Egy kapcsolathiz hozzátaryozik az intimitás
2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Magyarmanó ***** válasza:
Szerintem a szerencsétlen nem jó kifejezés az ilyenre, a szerencsétlen inkább az olyan, mint én, hogy nem mer kezdeményezni, de nem vagyok se befásult és képzeld még barátaim is vannak:D
2014. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A #2-est ismerem! Napi rutinjába tartozik ártatlan kisfiúk megrontása! Ne beszéljetek vele! Komoly pedofil! :D (Nehogykomolyanvegyétekmárna.)
2014. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a két dolog ellent mond egymásnak. Ez olyan mintha tisztességes magyar politikust akarnál találni aki a jövedelme (sikkasztott jövedelmet is beleértve) 80%-át a hajléktalanoknak adományozza.
2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Ki vagy te,hogy ennyire válogatsz?-.-
2014. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!