Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megtudnád, hogy halálos beteg vagy?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Végigkúrám az összes környezetemben lévő csajt aki tetszik.

18F

2014. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
58%
Ennek mi köze a szexhez?
2014. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 aladar12 ***** válasza:
rendeznék egy adománygyűjtést és beutaznám a világot a pénzből
2014. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

PErsze, ha AIDS-es lennék..akkor inkább öngyilkos lennék.

2014. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, mennyi időm van hátra. Ha pár óra, vagy csak egy nap, átgondolnám, hogy érdemes volt-e élnem. Vajon fel tudok-e valami olyan dolgot mutatni az életben, ami miatt emlékeznének rám az ismerőseim, szeretteim. És szomorú lennék, mert erre az a válasz, hogy nem.


Ha pedig volna pár hónapom, netán évem, megpróbálnék úgy élni, hogy másoknak minél többet segítsek egyrészt mások miatt, másrészt magam miatt. Igyekeznék minden olyan dolgot kipróbálni, ami mindig is érdekelt, de valami miatt féltem kipróbálni.


Mindkét esetben a legjobban az fájna, hogy a megszerzett tudásom, tapasztalatom velem jönne a sírba.


32/N

2014. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Végig gondolnám az életem és csak olyat tennék továbbra is, amit nem bánok meg. ÉS életem végéig az maradnék, aki vagyok.

Szerelem-szex terén ugyanúgy nem lenne barátnőm. Nem szánok most se, és akkor se időt erre. Igazából kétlem, hogy annyira jó dolog lenne, mint amit bele képzelnek a legtöbben...

2014. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ,ha közlik,hogy pár hónapom van hátra akkor írnék egy listát ,amik teljesíthetőek. Elmondanám mindenkinek a véleményemet róla. Buliznék össze-vissza. Kiosztanám,elküldeném a pics*b* az embereket ,akiket utálok,de nagyon. :D Aztán már annyira stressz mentes lennék és lelkileg nyugodt,hogy közölnék az orvosok,hogy meggyógyultam. Aztán égne a fejem,hogy semmim nem maradt :D
2014. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Világ körüli útra indulnék akár gyalog is.
2014. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bino ***** válasza:
Kipróbálnék egy csomó veszélyes sportot, elmennék a világ vidámparkjába és csúszdaparkjába és mindent kipróbálnék.
2014. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Befejezném a 4 éve félrerakott könyvemet.
2014. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!