Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van megőrülve a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van megőrülve a pasik nagy része a vöröshajú lányokért?

Figyelt kérdés

Tele van a net azzal, hogy a vörös haj a legszexibb.

A barátom is azt mondta, hogy az a gyengéje.

Nekem világosbarna, és olyan kis semmilyen. De legalább nagymamám szerint szép xD

Fiúk, nektek mennyit számít a hajszín?

Szerintetek láthat engem igazán szépnek a barátom így, hogy nem vagyok az "ideálja"?

Miért jobb a vörös haj, mint a többi? :D


2014. dec. 28. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert különlegesek *.*
2014. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát nekem a vörös semennyire nem jön be.

Hát összképben sokat számit a haj, nekem a barna vagy a fekete jön be. de ettöl függetlenül az összkép a léneg és olyannal sose jönék össze aki nem az esetem szoval nincs miért aggodnod, a pasid meg egy tapló

2014. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dettó, nekem is ilyen világosbarna semmilyen szinű a hajam, barátomnak is a vörös az ideálja, pech
2014. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért tapló?
2014. dec. 28. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik :D mindig azt hiszem hogy angol vagy skót vagy ilyesmi. Egy 'sima' barna, vagy fekete bejövősebb, bár tény hogy vannak igen szép vörös hajú lányok (is) akik vadítóak :) 23f
2014. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Valszeg dögösnek találják, a párom is azért figyelt fel rám, mert a vörös hosszú haj az ideálja. De attól szerethet téged tiszta szívéből, ez csak egy hajszín....az előző páromnak is a vörös hajszín tetszett, nekem akkor még az eredeti barna volt, mégsem kért sosem, hogy fessem be vagy ilyenek :)
2014. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
A barna unalmas, a szőkék kihalóban, a fekete kicsit sem tetszik, a vörös viszont iszonyatosan ritka. Konkrétan az emberek 2 százalékának van vörös haja - vöröses szőke, pedig csak 1, azaz egyetlen százaléknak. Szóval szerintem a különlegessége miatt. Plusz, a hozzá társított pozitív sztereotípiák miatt.
2014. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

veled van a barátod, annak ellenére is, hogy nem vörös a hajad. szerintem attól még, hogy ebben az egy pontban nem felelsz meg az ábrándjainak, lehetsz az ideálja bőven. és szerethet és találhat igazán szépnek ezzel együtt is.


nekem is eredetileg valami béna, seszínű világosbarna hajam van. pfej. festem is- vörösre. nem azért, mert az némelyek szerint olyan szexi (látod, sokaknak a barna vagy a fekete az igazán szexi), hanem mert nekem így tetszik. mindig is vörös, göndör hajú akartam lenni, zöld szemekkel :) ezek közül a vörös most már stimmel :D


de igen, egyetértek, szerintem az eredeti vörös ritkasága miatt van ez. sokan festik hozzám hasonlóan, az nem az igazi. aki természetes vörös, azok ritkák, és szerintem ezért van olyan nagy kereslet rá. de amúgy jobbnak semmivel sem jobb. akkor is volt barátom, amíg nem festettem, szóval ez tuti nem számít annyira. ez csak egy hajszín.

2014. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez csak egy hajszín, de a barátom elég komolyan veszi, mármint, szokott verseket írni, már évek óta, és nagyon sok versében feltűnik a vörös haj. Azt mondja nem konkrét létező lányról írta, csak elképzeltről, de mindig egy fontos motívum a vörös haj, elég központi szerepet kap. Ami így kicsit rossz érzés.

De legalább nekem zöld szemem van, amit szeretek :3 :D

Évek óta gondolkoztam, hogy befestetem vörösre, még mielőtt megismertem a barátom, de valahogy sose jutottam el odáig, most pedig ő határozottan kijelentette, hogy én így tetszek neki, és ne "rontsam el" :D ez elég fura... ha neki bejön miért nem akarja, hogy nekem is vörös legyen?

2014. dec. 28. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert a vörös hajat tudni kell viselni. Sok embernek nem megy, hiába keni be a fejét.
2014. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!