Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiatal lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal lánynak az ilyen test az ideálja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha valakinek nincs ilyen alkata,pénze és ideje kidolgozni magát akkor arra nem fognak felizgulni a lányok?

Az ilyen test miért visszataszító?

[link]


2014. dec. 28. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek ez az ideálja, el hiheted

nekem a harmadik képen látható test alkat jobban tetszik mint az első kettő

2014. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne legyél már idióta... A 3. kép is egy kidolgozott férfi test, már körvonalazódnak a kockás, teljesen feszes, 0 zsír, mellnek is van már egy kis formája. Teljesen jó, senki nem tartja ezt visszataszítónak...
2014. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már rég nem ez az ideál. :D
2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aki egy picit is ért hozzá, az tudja, hogy az első két kép az tarthatatlan, kivízhajtózott állapota a testnek. Persze a harmadik képen látottnál azért szálkásabb izomzatot összelehet hozni bőven, de az első két képen lévő csak kevés ideig tart.
2014. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A 3. Kepem szereplonej sokkal jobb a teste
2014. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ledves ahogy a nóta mondja az asszonyhoz senki sem ért amuvy én személy szerintem mondom hogy nekem az első kettő nem jönn be inkább a harmadik 17l. Köszike puszilak
2014. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy. Én elég csinosnak mondott lány vagyok, de még a harmadik képen lévő közelébe sem nagyon ér a barátom. Sokkal inkább vékony testalkatú.


Igen, ha csak a testet nézem magát akkor elég jól néz ki mind a 3 kép. De ez nagyon sok lánynak nem feltétel. Nekem nyak alatt egy férfi kinézetében egyedül az számít, ha azért valamennyire széles vállai vannak. De a barátomnak még ez sincs meg annyira, mégis szeretem.


Ha valamire gyúrni akarsz, az sokkal inkább a személyiséged legyen, hogy minél magabiztosabb, stílusosabb, vonzóbb viselkedésű, beszélőkéjű legyél. A barátomba is inkább a stílusa és a dumája miatt zúgtam bele, nem pedig a hatalmas izmaiba (amik nincsenek neki).

2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a csaj test alapján választ pasit az már régen rossz..
2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jaj istenem....miért...miért van ennyi sztereotípia.... páromról a téli napfény is röntgenképet tudna készíteni, olyan vékony, mégsem hanyatlott így évek múltán sem a szexuális vágyam iránta... a pénz sem érdekelt soha...egyébként változó hogy kinek mi tetszik...nekem pl nem is tetszenek az agyonra kigyúrt csávók, természetesen nem mondom magam szentnek, persze hogy szexi egy kidolgozott test, de nálam nincs benne a fő szempontok között....sőt... ha csak a menő kigyúrt csávók kaphatnának csajt, nem lenne azzal gond h az emberiség túl van szaporodva.... ;)
2014. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Számomra az első kettő kép visszataszító
2014. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!