Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kiderülne, hogy a lány, akinek tetszettek több pénze van, de jóval fiatalabb nálatok, kb 10 évvel, adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne!

2014. dec. 28. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem értem az összefüggést
2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RENI THE AWESOME válasza:
Én sem...
2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek után mondjátok azt,hogy a Nők a pénzéhesek...
2014. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy pénzzel meg lehet fogni egy férfit, annak ellenére, hogy fiatal csajnak tetszik. (haverok előtt nem égő egy fiatalabb csajjal?)
2014. dec. 28. 14:10
 5/12 RRR ***** válasza:

miért ezektől függ az esélye , az már rég rossz


ezek másodlagos dolgok ..........

de

igen persze

2014. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nem a pénztől függ, attól mert tele vagy nem fogsz tetszeni jobban
2014. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem komolyan érdekelne egy ilyen lány.
2014. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem égő egy fiatal csaj,miért lenne az ? bár 10 év az én esetemben mégis csak igen,az...elég erősen......:D
2014. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

elég ügyetlen a megfogalmazás, bocsánat, nem úgy jött át, ahogy szeretném.

szóval nekem az idősebbek jönnek be, és azt szeretném, hogy komolyan vegyenek, elég céltudatos vagyok és egyedül is meg tudok állni a lábamon, ha úgy adódik, éppen ezért szeretném, ha látnák, hogy nem felkapaszkodni szeretnék rajtuk keresztül.

2014. dec. 28. 14:17
 10/12 anonim ***** válasza:
aham, így már más. nem kell nagyon villogni, amikor szóba jön mond el, hogy egyedül is megállsz a lábadon.
2014. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!