Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki jobban szeretne férfi lenni? Az élet minden területére gondolok.

Figyelt kérdés
Nem konkrétan a szexualitásra gondolok,hanem mint személyre.Sok embertől hallottam már,hogy jobban szeretne a másik nemhez tartozni.Munka,felelősségvállalás,gyerekkérdés stb.Hány éves vagy és miért szeretnél a másik nemhez tartozni? Az átoperáláson gondolkodó személyek nem érdekelnek,csak elméleti síkú a kérdés.

2014. dec. 28. 16:30
1 2 3
 1/28 RRR ***** válasza:
9%
állva tudna pisilni:DDD
2014. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki mindig jobban szeretne mas lenni, aztan mikor kuzdeni kell a ugyis rinyalas lesz a dologbol. Ezert mar elmeleti sikban is hulyeseg a dolog.
2014. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Szeretek Lány lenni,hisz a Nőket tisztelni kell mert náluk van az összes p..i :DD
2014. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hat nagyon remelem h nincs
2014. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3. Na most nagyot szóltál, a férfiaknál meg az összes f.asz!
2014. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Sok embertől hallottam,hogy jobban szeretett volna más neműnek születni.
2014. dec. 28. 16:34
 7/28 anonim ***** válasza:
Három ország van, ahol lennék nő: Svédország, Izland és Norvégia. Máshol csak egy középgazdag, fehér, 25 év körüli férfi lennék.
2014. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Összességében nem változtatnék. Ami miatt jó lenne talán nőnek lenni, hogy könnyebb lenne az ismerkedés. De nehéz nekik is, pl. ott a "havibaj", örülök, hogy nekem nem kell ezen átmennem.

Leszbikus lánynak lehet még talán jó lenni. Valószínű tetszenék magamnak és magamat levideózva csinálnék olyan dolgokat, amiket szívesen néznék. Ez persze így hülyeség, csak belegondolva nem lehetne rossz, de nem erről szól az élet.

Az élet többi területére gondolva férfi maradnék szívesen. És 30+ vagyok

2014. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én férfiként nő szeretnék inkább lenni. Ezért is járok női ruhákban...
2014. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 16:35!


És ott miért jó a nőknek?(Köszi a hozzászólásod.)

2014. dec. 28. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!