Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs olyan "kisugárzása", amire a férfiak buknak, akkor inkább hagyhatja is az egész párkeresősdit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:22
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:
73%
nem,mert valakire biztos hogy hat
2014. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


Egy csajnak mindig van legalább egy férfi aki próbálkozik nála (legfeljebb "túl gagyi" az illető a csajnak)


De próbáld meg férfiként hogy nincs "kisugárzásod". Egymilliárd évig várhatsz/próbálkozhatsz SEMMI nem lesz belőle

2014. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Választhatna egyet az itt tengődő szűzfiúk közül. :D
2014. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás nagyon fontos, engem taszít a lapos jellem, akivel nem lehet jól szórakozni vagy pajkosan játszadozni. De a túl erőltetett és rib**c stílus még annyira taszítóbb.
2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szerintem két út van. Az egyik út, amit te is tervezel, hogy hagyod az egészet a fenébe. Viszont akkor ne nevezd magad nőnek, mert egy gyáva valamire nem lehet felnézni, mint egy nőre.


A másik út az az, hogy elkezded végiggondolni, milyen ember is vagy te. Vajon, ha egy férfi rád néz, akkor milyennek láthat téged? Milyennek látod te magadat, a tartásodat? Aztán elkezdenék magamban olyan dolgokat keresni, ami miatt úgy érzem, hogy nem vagyok nő. Például, mi miatt nincs önbizalmam? Egyáltalán, mi az, amit fel tudok mutatni, amire a férfiak úgy tekinthetnek rám, hogy "Na, ez igen, ez az a nő, akivel én el akarom tölteni az életemet, mert Ő...!"? Amiben nem érzem, hogy beleadnék mindent, amit tudok, az miért van? És hogyan érhetem el, hogy abban is a maximumot nyújthassam? És fontos: nem mások, hanem önmagam miatt. Ha valami hasonló úton így rendbe szeded magad, a tiéd lesz a sikerélmény, és tiszta lesz a lelkiismereted, mert ha egy kapcsolat mégsem jönne össze, akkor is elmondhatod, hogy nem rajtad múlt, te megtettél minden tőled telhetőt.


17/L

2014. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nőként egy nulla vagyok.
2014. dec. 28. 19:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A szivárványnak is több színe van, nem egy. A kisugárzásnak is több jelentése van, nem egy. Mindenkinél más a "kedvenc színe", már ha érted... Lehet, hogy valakinek én is unalmas vagyok, míg más a legjobbat hozza ki belőlem. Megfelelő ember a megfelelő emberrel kell, hogy találkozzon. Én ezt vallom. :)
2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

#6


Én meg csávóként vagyok az!


:D Üdv a fedélzeten első tisztem!

2014. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

"Tudom, hogy nőként egy nulla vagyok."

Jó, egy nulla vagy, mert te magad ezt mondtad. Szerinted egy ilyen kijelentés után egy férfi milyennek lát téged? Egy lelkileg instabil nőneművel (mert csak a női nemed van meg, hiányzik az, ami nővé tesz). Legelőször tegyél fel magadnak egy kérdést:

- Akarok-e változtatni mindezen, vagy jó így nekem, és vegetálok tovább, tolom magam még nagyobb szarba az így is elég nagy szarból?

2014. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

"Egy lelkileg instabil nőneművel (mert csak a női nemed van meg, hiányzik az, ami nővé tesz)."

Na ezt faszán félbe hagytam. Szóval, egy lelkileg instabil nőneművel (mert csak a női nemed van meg, hiányzik az, ami nővé tesz) szerinted melyik férfi ismerkedne?

2014. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!