Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromat hogyan elégítsem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat hogyan elégítsem ki webkamerán keresztül? /Egyenlőre csak ez a megoldás van\ (lány, szűz)

Figyelt kérdés

eddig csak a számmal izgattam.(szájharapás,nyelvnyújtás..stb) Bejött neki.

Enyhe nyögéseim is voltak amikor sorolta,hogy mit csináljunk.

Akkor teljesen odáig volt.

Szenvedett,de élvezte.

Most azt akarom,hogy csak engem akarjon.

Először semmiképp nem akarok vetkőzni.


(Srác már nem szűz úgyhogy a lehető legjobban le kell nyűgöznöm)



#internet #szerelem ##kielégítés
2014. dec. 29. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szűz pali, te meg nem akarsz vetkőzni.. háát. sok sikert :D
2014. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Várd meg míg élő ott legyen veled. Ki tudja milyen pasi, lehet röhög a markában, hogy szórakozhat veled.

Találkoztatok már egyáltalán?

Valóban a párod?

2014. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írj le előre egy történetet, amiben Ti vagytok a főszereplők! Érzékien, szexien meséld el neki (szólj neki, hogy csukja be a szemét és feküdjön le, képzelje el, amit mesélsz), térj ki minden részletre és ha elég ügyes vagy, kérni se kell, maszturbálni fog.


A másik lehetőség, hogy közösen maszturbáltok. Itt is mesélhetsz, de ebben az esetben nyilván az lesz a fontos, amit lát.

2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Régóta ismerem,biztos vagyok benne.


Kedves első válaszoló!

NEM azt mondtam,hogy azt nem akarok,hanem azt,hogy elsőre nem

2014. dec. 29. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
a mesèlès, bár ők inkább vizuálisak, de nekem már sikerült csak mesélèsben is, így nem nehéz. sok sikert
2015. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bobi69 ***** válasza:
cumiz le valamit, simizd a melleidet, nekem rucin keresztül is feláll, na meg markolj bele, legjobb :)
2017. okt. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!