Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért részesítik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért részesítik a lányok előnyben a néger, vagy félvér pasikat? Ez is rasszizmus.

Figyelt kérdés
Csomó csaj ismerősöm egyből kiszúrja őket és mindnek bejönnek, és folyik értük a nyáluk. Ha meg beszólunk erre a fiúkkal, de csak annyit, hogy ne a külső alapján ítéljenek, egyből jön hogy rasszisták vagyunk, hogy bántjuk a feka pasikat. Pedig ez inkább rasszizmus, hogy csak azért választana egy lány egy pasit mert feka.
2014. dec. 29. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
néger erre nincsen,szóval fogalmam sincs,innen ki kergetnék őket a cigányok D: :DD
2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezt miért kell mindennap megkérdezni? Úgyis minden egyes nap ugyanazok a válaszok érkeznek...


De rendben, ismét leirom. Nekem még mindig nem jönnek be a feketék. ;)

2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
A neger pasik jol neznek ki ez az egyeduli oka annak hogy kiszurjuk oket.
2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Kár, hogy töröltetni fogják a kérdést!


Sajnos igazad van pedig. Egyértelmű hogy a nagy farkak vonzzák őket, de ráfogják hogy "egzotikus" - a kínaiak miért is nem azok pl? :D Na ugye hogy azért.


A fehér férfiaknak ez az időszak a végső. A kihalásunk előre elrendeltetett odafent. Aki mint fehér marad élve ők a zsidók lesznek.

2014. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja a kínaiak senkinek nem kellenek :D bezzeg ők is nagyon egzotikusak, meg a cigányok is
2014. dec. 29. 18:41
 6/9 ElnökÚr ***** válasza:
nem dobunk össze egy kis pénzt ezeknek a hölgyeknek repülőre? mehetnek burkina fasoba,de csak oda!
2014. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg szelektálni kell.Ilyen nőkkel szóba se állni,amelyik koszolódik :DDD
2014. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én nem utálom a feka pasikat, csak ezt a bőrszin alapján való nyálcsorgatást, nem kell lejjebb de fejjebb se sorolni őket a fehér pasiktól sem
2014. dec. 29. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lányokat ismersz te, én egy ilyet sem ismerek. Nekem személy szerint van egy nagyon kedves, angol ismerősöm, aki félig fekete, de engem sosem vonzott sem ő, sem más néger férfi.


Valamint az, hogy valaki akármilyen tulajdonság, legyen az bőrszín akár, alapján milyen emberekhez vonatkozik, szerintem nem rasszizmus.


Ugyanakkor nem tagadom, hogy bizonyára vannak lányok, akiknek első sorban a feketék jönnek be, de az sem egyenlő azzal, hogy egyből bármilyen bunkó pasival összejönne, csak bőrszín miatt.

2014. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!