Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek? Vagy várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek? Vagy várnátok hátha lesz valami?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel most nem vagyunk valami túl jóba, a szilvesztert se fogjuk együtt tölteni, ilyesmi, mostanában úgy nem vagyunk egyhangon, de viszont neki a legjobb barátnőjével is szoktam beszélni, és vele sokkal jobban egyhangon vagyunk, bármiről tudunk beszélni, olyanokról amikkel barátnőmmel nem és sokkal közelebb érzem magamhoz, olyan tekintetben, hogy megértő, vicces, mindig jó kedvem lesz ha éppen vele vagyok és a sors úgy hozta hogy Ő viszont velem fog szilveszterezni egy buliba és lehet nálam is alszik majd, és már jópárszor mondta, hogy mennyire jó hogy mi így eltudunk beszélgetni meg mindenről, stb. és nagyon várja már hogy együtt szilveszterezzünk


Szerintetek elmondjam, hogy amióta néha vele beszélgetettem a párkapcsolatomról, barátnőm viselkedéséről amikor olyan helyzet volt, meg úgy mostanra már mindenről szoktunk beszélgetni, van hogy mindennap és elmondjam neki ezeket az érzéseimet hogy így ez idő alatt úgy érzem, érzek iránta valamit? és hogy ő mit gondol erről?


2014. dec. 29. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan dupla vagy semmi,mert ha bejössz a csajnak,akkor oké,de ha esetleg nem,akkor ha kitálal a barátnőjének,már pedig kifog,akkor bajban leszel :D
2014. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom... úgy ismerkedtem meg vele legelőször, hogy tanácsot kértem tőle barátnőmhöz, amikor majdnem úgy volt hogy szakítunk, és akkor is olyan jól elbeszélgettem vele, sokkal normálisabb, meg jobb lenne mert ugyanígy megtudnánk beszélni a dolgokat, de nem tudom belevágjak-e:D:D
2014. dec. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!