Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használja ki minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használja ki minden nő a férfiakat? És miért nem becsülik meg a jót? Az olyat mint én?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nők már bántottak meg és használtak ki nők még nem mindegyik olyan. Lehet, hogy nem a megfelelő lányokkal próbálkoztál. Milyen nőknél próbálkoztál, milyenekkel jártál? TE milyen vagy?
2014. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog általánosítani.

Valószínű azért, mert sokan nem bírják elviselni azt, ha nagyon nyomulnak rá, és egy idő után már lassan kezd beteges/ijesztő lenni az irántuk érzett 'vonzalmad'.

2014. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahhha
2014. dec. 29. 19:12
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Kihasználni csak azt lehet aki hagyja.
2014. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik csak felszines.mindenki csak a pénzre megy meg a kocsira. Nekem is meg van mindenem ezekből de nem hangoztatom mert nehogy már ezért kelljek egy nőnek.
2014. dec. 29. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a jók akik tényleg jók nem itt a gyk-n lógnak, értékesebbek annál mint hogy itt basszák el az idejüket...
2014. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem használja ki minden nő a férfiakat, engem például nem használnak ki. Lehet azért mert nem vagyok olyan esetlen papucsnak való emberke és nem hagyom, hogy kihasználjanak...

A probléma nálad ott is lehet, hogy kész tényként kezeled, hogy te vagy a 'jó'...

2014. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod általában azt szokták kihasználni, aki hagyja is. És ezt nemtől függetlenül mondom.
2014. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnos hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát, de való igaz, hogy sok nő kihasználja a férfiakat. és akkor itt nem csak anyagiakra gondolok, hanem arra, hogy a rendesnek mondott lányok is szeretik érzelmileg hülyíteni és kihasználni azt aki hagyja magát...
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!