Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez nagyon vékony? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


előre is köszi, kicsit fura hogy itt "mutogatom" magam, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre


2014. dec. 29. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2014. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. dec. 29. 19:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2014. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem, csak inkább szerintem pont a legrosszabb helyzetben vagy.


te neked széles a tested, vékony is vagy, de "sajnos" kigyúrtad magad.


Én a te helyedben vagy híztam volna (mert szélességre megvan az alakod) és úgy edzettem volna, és akkor szexi is lennél...


vagy inkább csak sportos és vékony..


de így széles vékony és izmos, nekem ez a divatizom jön le, egyáltalán nem szexi. Pedig az alakod meglenne hozzá. Szélességed legalábbis faintos meg minden..

2014. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pedig nem az volt a cél, hogy divat izmot szedjek magamra, crossfittezek, focizok, :S azért köszönöm!
2014. dec. 29. 19:11
 6/16 anonim ***** válasza:
A tested nem rossz de ami rohadtul idegesit hogy pár havonta dobod fel ide a kepeket. Nem a tükörnek kene elni es nem egyfolytaban visszajelzesert kene kuncsorogni.
2014. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
most töltöttem fel ide először...
2014. dec. 29. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:

"Divatizom"


Ilyet meg hol lehet venni?

2014. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 29. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Francot most,legalabb 3-4 keped lattam itt is meg a sportban ugyanezzel hogy vekony vagy-e vagy sem.
2014. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!