Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri, vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri, vegyem meg? L/18

Figyelt kérdés

Meg szeretném venni egy BRAUN Silk-épil 7 7569 Wet&Dry Epilátor+Arcradírozó készletet, Új az ára 28.000-ft, azt írja a lány, karácsonyra kapta csak ő nem szereti az epilátorokat és azért adja el.


Megéri megvenni szerintetek?


2014. dec. 29. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megvenném, régóta szeretnék egy epilátort magamnak. Egyedül attól félnék, hogy nagyon fáj.


17/L

2014. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha megvan hozzá minden,dobozban és gari is van rá akkor igen

bár a bolti ár az annyival nem több,de végülis olcsóbb és megéri ha a fentiek megvannak

2014. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Garancia az nincs hozzá.
2014. dec. 29. 22:30
 4/4 anonim válasza:

Én nem venném meg, mert csak annyiban különbözik a többitől, hogy vízben lehet mosni, illetve zuhany alatt lehet használni. Nem sok különbség van az epilátorok között, viszont árban sokat tesznek rá, ha kijön egy újabb a piacra. És semmiben sem jobbak.

Nekem Braun Silk Epil 3270-es van, igaz alig használtam, mert nem bírtam a fájdalmat, maradtam a borotvánál. De amit imádtam benne, hogy a nagyon rövid kis pihe szálakat is kitépte. Én most elakarom adni, mivel vásároltam egy IPL szőrtelenítőt, így nincs már rá szükségem. Ha érdekel esetleg, akkor írj privit, vagy jelezz itt. Mint mondtam nem sokat használtam, mert én nem bírom sem a gyantát, sem az epilátort.

2015. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!