Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért komolyan letilthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért komolyan letilthat egy lány a facebookon!?

Figyelt kérdés

Mikor facebookon nézném az adatlapját azt írja h tartalom nem elérhető...

Én meg abszolút nem tudok mire gondolni mint, hogy a nemnormális dolgaim miatt tiltott le.

Tegnap ismerkedtünk meg és akkor írtam is neki ezt, hogy:

"Az a lényeg a 2 karomra lessz feltépőzárazva 2 2 m es pvc cső 1700mm en megtekercselve ami telefontornyokon használatos 30mm átmérőjű koax kábelel lessz összeköttetve a hátamon lévő kocsi Akkumulátoral amit a profképenen láátható zuhanásgátló testhevederzetre fogok fel "kötözni""

Mert majd olyan ostort csinálok mint ami a vasember 2-be van.


2014. dec. 29. 21:21
1 2
 1/12 aladar12 ***** válasza:
97%

az ismerkedés egyik fő szabálya, hogy csak lassan adagoljuk szellemi fogyatékosságunk.

szerintem megijedt ettől a szövegtől.

2014. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2014. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Katolikus plébános ***** válasza:
A helyesírási hibáidért tiltott le valószínűleg.
2014. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos sokkolta ez a sok információ..:D
2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

én is letiltottalak volna...

sőt, vissza se igazoltalak volna-.-"

2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én erre azt írnám, hogy wtf.. de amúgy nem tiltanálak le :D csak végso esetben tiltok :D 17/l
2014. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD hát oké
2014. dec. 29. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő Hulk-ot szereti
2014. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom. múltkor írtam egy csajnak (akit akkor ismertem meg), hogy vasember páncélt építek, írtam, hogy hol tartok vele meg ilyesmi, be jött neki. azt mondta alig várja, hogy találkozzunk, mert nagyon megkívánt. lehet ugyan az a csaj és azért tiltott le téged, mert félt, hogy rám támadsz :)
2014. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Scav ***** válasza:
Mindenki azt tilt le, akit akar, akármilyen indokkal. A saját fiókja, a saját döntése. Ő dönti el, kit enged közel és kit nem. :P
2014. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!