Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ribiség, ha egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ribiség, ha egyszerre több fiúval beszélgetek neten?

Figyelt kérdés
Olyan témákról is. Volt már sexchat is. Nincs barátom

2014. dec. 29. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kezdő szint. Ribi level 1.
2014. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem baj, még lesz is pár jelentkező mindjárt...
2014. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. ne, most az egyszer fogd vissza magad!
2014. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Szerintem nem! Ha több palival kavarnál akkor az talán! De őszinte leszek veled! Ha én nő lennék akkora ribi lennék hogy HÚÚÚÚÚ! Konkrétan ebből élnék! És még lehet élvezném is!
2014. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 milyen kis édes.:*
2014. dec. 29. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg, hogy mit jelent ez a szó az értelmező szótárban, mivel nagyon nem vagy tisztában ennek a fogalomnak a jelentésével, nyugi ezzel más is így van ezzel, hisz már lassan fűre-fára azt mondják, hogy ribi.. úgyhogy nyugi..

Egyébként nem.

2014. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól sem lennél ribi, hogy szexelsz, több fiúval, akár egyszerre. Ugyanis nem léteznek rbncok. (Ez a szó csak arra jó, hogy kigúnyolják azokat a nőket, akik olyanok, mint a férfiak.)

Emberek vannak, akik szeretnek szexelni. Miért? Me' szexelni jó. És ezért senkit nem kéne megszólni.

2014. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is.:) Jó a szó!:)
2014. dec. 29. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintem nem helyes, ha mindnek azt ígéred hogy ő az egyetlen, akivel foglalkozni fogsz.
2014. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!