Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gázos szitu! Segítenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázos szitu! Segítenétek?

Figyelt kérdés
Egy làny, akinek bejövök, ès ez kölcsönös is, meghívott egy házibuliba szilveszterkor. Leszünk 10en, ès èn csak õt ismerem. Nem vagyok valami barátkozós, de meg akarok barátkozni az ismerõseivel, de azèrt kettesben is el szeretnèk vele tölteni egy kis idõt. Mit csináljak, hogy elfogadtassam magam veluk?
2014. dec. 30. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:

beszélgess!!


ismerd meg őket


érdeklődj felőlük!


az emberek szeretnek magukról beszélni


ha kérdezed és válaszolnak, akkor abból újabb kérdést tehetsz fel nekik...


és hidd el menni fog!!

2014. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Na ezt le fogják húzni,de...


Némi MDMA a megoldás és mintha ezer éve a barátaid lennének.

Házibulin (pláne, ha összesen 10-en vagytok) simán megoldható az együttlét.


Jó szórakozást!

2014. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gázos szitu. Próbáld meg lazábbra venni. Például amikor megérkezel, szépen lazán kezet rázol a fiúkkal, puszilkodsz a lányokkal, mintha régi jó haverok, barátok lennétek, aztán az este folyamán be fogsz tudni illeszkedni a társaságba, főleg ha iszol is egy keveset (természetesen annyit, amennyit elbírsz, nem kell menőzni). Beszélgetsz velük, megismered őket, stb. Én 15 évesen voltam először szilveszteri buliban, ahol voltunk vagy 30-an, ebből pedig ismertem 3 embert, és nagyon jóban is voltam velük. Ideges voltam, merthogy nehezen ismerkedek idegenekkel, de elhatároztam, hogy laza leszek, és az is voltam, úgy tettem, ahogy az előbb neked is javasoltam, és a társaságból szinte mindenkivel megismerkedtem, mindössze 1-2 emberrel nem, és a mai napig megvannak ezek az ismeretségek. Nehéz elsőre, de meg fogsz lepődni, mennyire könnyen is lehet barátkozni ismeretlenekkel, ha nem izgulsz rá a dolgokra (és esetleg még némi alkohol is van a közelben). Na persze a lányról se feledkezzünk meg: ha kölcsönös a vonzalom, tényleg nem érdemes "parázni", mert ha tiszta ideg vagy, elbaltázhatsz egy nagy lehetőséget. Sok sikert, jó bulit és Boldog Új Évet előre is! :)
2014. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na néz" má'!

Mit mondtam, hogy lehúznak. :-)


Bár a kérdező kapott értelmes(ebb) választ is tőlem, szóval...


Azt meg ne mondja nekem senki, hogy a fiatalok szolidan, egymást nézve, józanon lépnek az az újévbe, szóval buktaaaaaa!


(Attól, hogy alkohol és legális, még ugyanolyan (ha nem rosszabb) mint 1-2 tudatmódosító.)

2014. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

semmi különöset.

vigyél piát.

aztán ha játszani akar a leányzó,és biztosan fog,mert itt a helyzet adja,vagyis magadra hagy és más bikákkal udvaroltat direktbe hogy lássa a reakciódat rá,akkor ne kezdjél el pincsizni neki,hanem kezdj el dumálni egy másik csajjal és nevettesd meg és te is nevess hangosan.

ilyenkor vissza fog menni hozzád figyeld meg.

ha ez megvan,akkor az erőviszonyok nagyjából egyenesbe jönnek és elkülönítheted.

2014. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Négyes, én tökéletesen egyetértek veled :)


LSD>Alkohol, a mérték a lényeg itt is, ott is, csak az míg az egyik fantasztikus élmény is, a másik legális..


ON: Biztos könnyen elleszel velük, ilyen kissebb bulikon nagyon könnyen oldódik a hangulat, nem lesz baj :)

2014. dec. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

Először hallgass, mosolyogj, figyelj, tudd meg, milyen a társaság, poén szinten milyenek stb.

Én azt javaslom ne akarj a buli lelke lenni, inkább először kevesebb emberrel beszélgess, aztán beveheted a várat:)

Sok sikert!

2014. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor igyekszem lazábbra venni :) Ès Boldog Új Èvet Nektek is, így elôre is :)
2014. dec. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!