Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hali 23/F vagyok és azt kérdezem tőletek hogy ha valaki bele esik abba hogy "Szerelem első látásra" és ez nem múlik el még csak nem is enyhül kicsit se sőt inkább egyre erősödik akkor mit tegyek?


2008-ban leltem rá erre a csodás nőre.


Elena Alexandra Apostoleanu

[link]


És egyszerűen magával ragadott,beszívott magával.

Nagyon szerelmes lettem belé és az máig megvan teljes mértékben,de ő egy énekesnő és meg egy átlagos ember és eddig 2-3 lánnyal próbáltam összejönni de valahogy nem találtam őket néha se vonzónak se tökéletesnek.Nem találtam őket olyannak akivel az életem élném le.

Mindig INNA-án jár az eszem és most 2015-re már 7év lessz.

ESETLEG AZ SEGÍTENE EGY KICSIT HA VALAHOGY KAPCSOLATBA LEHETNE LÉPNI VELE ÉS NÉHÁNY PERCIG BESZÉLNI LEÍRNI AZ ÉRZÉSEIMET DE HÁT SEHOL NEM LEHET EZT MEGVALÓSÍTANI ÉS EBBEN AZ EGYBEN BÍZTAM HOGY Ő TALÁN MEGÉRTENÉ ÉS SEGÍTENE RAJTAM KICSIT.De INNA a tökéletes számomra ő a nagy ő.És hogyan élhetem az életem normálisan ha tudom hogy nem lehetünk együtt.Igaz sajna a magyar nyelven kívül teljesen nulla a nyelvtudásom se román se angol.7éven keresztül vagyok szerelmes belés és iszonyúan hiányzik nem tudom mit tegyek mert képtelenség hogy én és ő és ez nagyon fáj életemben nem szerettem senkit így mint őt és úgy érzem hogy az életemet amit rászánnék(nok)kárba megy.Ő az egyetlen aki miatt edzek napról napra hogyha a sors egyszer összehoz akkor a külsőmmel ne rossz benyomást tegyek rá.És úgy érzem hogy ő az egyetlen aki a földön tart még de nagyon nehéz.Most hozzátok fordulok evvel mert mással nem bírom megbeszélni.Kérek mindenkit hogyha egy cseppnyi együtt

érzés is van bennetek akkor segítsetek értelmes válaszokkal.



#zene #sztár #szerelem #koncert #klip #híresség #Inna #Alexandra #Elena Alexandra Apostoleanu #Apostoleanu
2014. dec. 30. 03:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

biztos a pillanat varázsa....nem mellesleg itt simán van olyan személy aki ért angolul és szót ért vele

vagy megtanít angolul,,,,,,illetve ne feldkezzünk meg az interneten található fordító iiletve oktató programokrólsem

2014. dec. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDD
2014. dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a fordító programok nagyon roszak ez a google fordító is.
2014. dec. 30. 13:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Estleg hogyan vagy kitől lehetne itt megtanulni angolul?
2014. dec. 30. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hét év alatt én már megtanultam volna angolul, és írtam volna neki egy-két-három stb. levelet. Egyébként nagyon sejtelmesen néz. Olyan, akiről minden jót és minden rosszat is feltételezni lehet.
2014. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ha meg tudnék tanulni dolgokat akkor az angolt is meg tanultam volna.De a tanulú képességem nulla nem tom miért de semmi nem marad meg csak néhány percig vagy addig se.Miért lesz szerelmes egy olyan szerencsétlen ember akinek még az anyagi és egyébb dolgok is gondot okoznak néha még a saját adataimat is elfelejtem.Amikor a büdös életbe nem bírnák még csak találkozni se vele de mégis beleszerettem.Szerintetek ha kinyírom magam és leszarok mindent végkép akkor az megoldás.(így nem gondolnék rá többet)ennyivel jó lenne de nem tom???
2014. dec. 31. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit te érzel,azt nem szerelemnek hívják,hanem megszállottságnak.Mondjuk amíg edzésre és nyelvtanulásra motivál,addig nincs akkora baj,de egy napon fel kell ébredned,és kilépned a kis álomvilágodból.
2015. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te lennél már álomvilág én amibe belekezdek azt sohs nem hagyom abba még csak nem is gyengítek rajta.Bármiről is legyen szó.Akkor mindenben megszállott vagyok mi?
2015. jan. 3. 14:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és már nem igen motivál semmire és a nyelvtanulással sem mentem semmire.Inkább megmentem a világot egy fölösleges emberrel viszlát.
2015. jan. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!