Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen veletek is előszokott fordulni?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin különböző kérdéseknél adott válaszaimnál mindig megtalálnak ugyanazok a személyek priviben, akik persze állandóan ugyanazt a szöveget küldik el, szóval megy a control c és v több lánynak is. :D
2014. dec. 30. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sorra tiltom őket, szóval nem nagyon. :D
2014. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni én is. Húú de szemetek vagyunk...:D
2014. dec. 30. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, pedig mindig tiltom az ilyeneket, de folyamatosan van utánpótlásuk.

Azt a faszit, aki azzal a szöveggel nyomul, hogy "Szia, kedves lány vagy? Írj itt." már legalább 3x tiltottam le, mindig más volt a nickje.

2014. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy megírtad volna, hogy nem bszod, marhára nem vagyok kedves! :D
2014. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj, 3as, az a "szia, kedves lány vagy? írj" pasi nekem is már vagy 5ször le van tiltva, de nem tudom, hány nickje van, nagyon gáz, hogy az összesről ugyanazt a szöveget küldi.


amúgy, igen, előfordul. komolyan, ha tényleg ismerkedni akar, akkor tiszteljen már meg azzal, hogy tényleg nekem szánja az üzenetet, és kicsit kreatívkodjon, ne csak valami sablont küldjön el, amit ki tudja még hány másiknak....

2014. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a "sziakedveslányvagy?írj" nekem is megvan. :D
2014. dec. 30. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Sötétség hölgyei...
2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neeem jóóó, nem így kell udvarolni!
2014. dec. 30. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. :D
2014. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!