Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy jó lánybarátom, de nem itthon él. Hazajött karácsonyra. Megbeszéltük, hogy valamikor talizunk. Mindenkivel összefutott, pasijával, barátnő, rokonok stb... velem nem. Nagy nehezen elértem, azt mondta hogy nem tudunk együtt szilveszterezni (korábban volt róla szó hogy összefuthatunk akkor)..

Ezt nem tudom hovatenni. Máskor keres, ha ma nem keresem meg, kb le se tojt volna. Elég rosszul esett. Nem fél napot akartam elvenni az életéből, csak egy órát...


2014. dec. 31. 00:03
1 2
 1/17 To7ka ***** válasza:
100%
Ott a válasz, "pasijával,". Valószínűleg zavarta volna a pasiját. Ilyen ez..:) Vagy csak nem volt hozzád kedve, nem jutott Rád ideje, máshogy jött ki.. Nehéz külföldről hazajönni, rengeteg a feladat..:/
2014. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt rá példa hogy a pasija féltékenykedett..
2014. dec. 31. 00:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Vszeg a pasija mellett nem te vagy a legfontosabb a számára, miért olyan nehéz feldolgozni? Egyáltalán ilyen korulmenyek kozott h varod el?
2014. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem várok el sokat mint irtam..csak egy órát akartam vele lenni, beszélgetni.
2014. dec. 31. 00:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, ez ilyen finoman,, nem körülötted forog a világ.. amúgy tényleg nem,, plusz valszeg mivel távol vagytok, ritkán találkoztok érthető hogy már nem veled akar lenni
2014. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak szarul esik nekem, hogy próbálok neki segiteni, sokszor nekem mondja el a gondjait, erre meg annyira se méltat, hogy válaszoljon az üzenetemre...
2014. dec. 31. 00:14
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

szerintem pont ezt érezhette meg,hogy csak dumálgatni akarsz vele.

ha azt érezte volna,hogy randi és egy nagy dugás is lehet itt,akkor találkozott volna veled.

2014. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már egy jó barátra ne lenne ideje, vagy ne lenne kedve hozzá... Én a csávójára tippelek. Egyébként elhiszem, hogy sz*rul esett, de inkább felejtsd el a dolgot. Azt nem tudhatod még, hogy miért csinálta ezt. Ha meg nem biztos, hogy Ő a ludas, kár szomorkodni.
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van pasija. Gondolom nem akar dugni..
2014. dec. 31. 00:21
 10/17 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy az a köcsög van a képben...kisajátitja, elzárja mindenki elől...
2014. dec. 31. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!