Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kuldjem el?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok a baratommal tobb mint feleve, de a kapcsolatunkat ugy tidnam jellemezni vagyis inkabb ot ebben hogy 10/8 alkalommal egy f...szopo, es sajnoa az tobbi kettoben olyan mint akinek baratnoje van, es en marha turtem sokaig, meg gondolkoztam renegeteg ezen a dolgon h nah de most megis normalis volt egy darabig, aztan rajin megint a kocsogoles, es mar meguntam.. gyomor idegem van tole, annyi megalazo hangnemet es viselkedest elturtem tole h az vmi hihetetlen es kozbe k..rvara nem eri meg mert nem kapok tole 5x annyi szeretetett... mondtam mar neki sokazor, visszaszoltam vissza orditottam neki, mar aokazor direkt felidegeltem hogy eszbe kapjon, utolag mindig sikerult neki de en unom h idegbeteg vagyok allandoan miatta... ma is inkabb vele lennek nem megyek sehova szilveszerezni mert o nem jon el, mert ezetni nem akar, olyan helyet mg nem tudunk ahova eltudnank ugy menni.. es ezt sem ertekeli .. ugy beszel mint egy kutyaval meg az anyukaja elott sem fogja vissza magat, ugy szegyellem magam, hogy elotte kellett ma is ordibalnom vele... kiskiralynak hiszi magat pedig -20gyerek. Most azon gondolkozom h ejszakara atmenjek e hozza es akkor beszelgessunk meg egy utolsot, es azzal egyutt elkuldeni a fenebe, vagy mar ezt a ma estet sem erdemes eroltetnem... kosz a valaszokat
2014. dec. 31. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Azert voltam sokaig ketsgek kozt, mert jellemileg egy utolso, de megis benne volt az a kicsi kedvesseg, meg ami kozos bennu k sok mindenben egyetertunk csak sajnos egy indulatos marha aki nem kepes megvalogatni a szavait es viselkedeset. Bocs a helyesirasert tabrol vagyok
2014. dec. 31. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, egyikőtök se normális, ne haragudj. Ne foglalkozz vele ma este, te is próbáld meg valamiképp élvezni, neked sem lenne jó, ha átmennél megint balhézni. De a kapcsolatnak véget kell vetni, mert ez így nem jó.
2014. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy át akarsz menni hozzá, meg akarsz beszélni vele dolgokat, azt mutatja, hogy nem akarod igazán kirakni.

Nő jellemzően akkor akar kirakni férfit, amikor kb. így gondolkodik róla, rendes srác vagy, de nekem már unalmas.


Ha tényleg nem kell neked, akkor legegyszerűbb az lenne, ha nem akarnál vele semmit sem megbeszélni, hanem csak szimplán kezdenéd most mosolyszünettel (kb. így: "egy ideig ne találkozzunk, gondolkodnom kell"), elkezdenél másokkal randizni, és egy-két hét után meg telefonon mondanád neki, hogy vége.

2014. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a nyilt valaszt, teny es valo h en is megbolondultam tole kicsit...
2014. dec. 31. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmas azert szeretnek atmenni hozza, h megbizonyosodjak h tenyleg ennyire semmibe vesz, hiaba indulatos de ha annyira szeret vkit akkor megvalogatja a szavait. Es ez miatt idiota noi szokasbol bennem van az a kis remeny, mivel van h normalis egy jo darabig es akkor jol megvagyunk.. es az miatt is mert onzo vagyok, nincsenek normalis bnoim stb, ninca tarsasagom akivel el lehetnek nem akarnek egyedul lenni
2014. dec. 31. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy tud-e veled időnként nagyon kedvesen, szenvedélyesen bánni mostanában is, vagy már csak a bunkó oldalát látod.


Tipikus az hogy a külvilág által bunkónak látott férfiakat azért tudnak örülten szeretni normális nők is, mert igazából igénylik az érzelmi hullámvasutat, az ilyen férfi egyszer nagyon szenvedélyesen tudja őket szeretni, máskor meg keményen, akár tárgyakat falhoz csapkodva is veszekedni, ilyenkor a nők is kieresztetik a gőzt. Viszont érdekesebb a legtöbb nőnek egy ilyen latinos temperamentumú férfi, mint egy mindig alapjáraton üzemelő skandináv pelenkamosó férj.


#3

2014. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!