Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is elő szokott forduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is elő szokott fordulni, hogy ha maszturbálás közben nagyon sokáig halasszátok az orgazmust, akkor megfájdul a herétek?

Figyelt kérdés
Ez vajon mitől lehet?

2015. jan. 1. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
ne hokizz annyit :D
2015. jan. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Előfordul. De nálam ez akkor szokott, ha napokig halasztom:D
2015. jan. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 supra01 ***** válasza:
Igen, de ez nem jó, ne csinálj ilyet.
2015. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

velem is elöfordult söt még az alhasam is a heréim olyankor nagyon érzékenyek tényleg nagyon ! Az alhasam a kukim felett pedig iszonyatosan szokott fájni eszméletlenül tényeg ! és vizelési inger is szokott lenni ha nem is kell már pisállnom (akkor jó ha a wc n ülök) a hasfájásomnak pedig valamivel jobb ha fekszek.

a vizelési inger elszokott múlani kb. 20 perc után. a hasfájás és a herék érzékenysége pedig kb 1 óra után, a kérdésem az hogy ez mi ? lehet prosztatagyulladás nálam isakkor jön elö ha tovább húzom az ¸onkielégítést.

2015. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, azt hiszem merevedési problémáim is vannak. (gondolkozok urológus felkeresésén)
2015. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5,6 válszt én írtam
2015. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan már volt, hogy sokáig, több napig nem vertem ki. Egyszer csak nagyon éles, szúró fájdalmat éreztem az egyik herémben. Eléggé megijedtem, viszont miután egy hatalmasat élveztem, elmúlt. Ha visszatartja az ember, szerintem jelentkezhet emiatt fájdalom, már többször hallottam ilyenről.
2015. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja, nekem is volt sokszor, hogy lehúzam 2-3 óránál tovább, elélvezés után meg úgy fájtak a heréim, hogy alig tudtam elaludni. Amúgy éreztem, hogy a mellékherék sokkal jobban fájnak olyankor, tehát szerintem ez az miatt van, hogy a test el akar már élvezni, de te még elhúzod, ami nagyon megerolteti a mellékheréket, mert ugye nem kozvetlen a herékbol jon, hanem a mellékherékbol. Nekem csak azért szokott ez torénni, mert úgy sokkal jobb a vége, minél tovább húzzuk. Kár, hogy nem lehet tovább, mert nagyon élvezném, bár egyszer olvastam olyan ezen az oldalon, hogy valaki egész nap alatt húzta, és csak este végzett. A megoldás szerintem csak az, hogy nem szabad olyan sokáig elhúzni. Te meddig tudod elhúzni, amíg ne legyen ez a problémád?
2015. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Valaki tud egyéb infót ennek esetleg negatív hatásáról?

A fent említett wikipedia link ír róla túl sokat.

2015. jan. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!