Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány és azt akarom h többet figyeljen rám. Én irok neki sms-t is kb 1 nap 10 -et ő meg talán 3 at hogyha ir és ő sosem ir elöször ha nem irnék neki nem is irna csak azért ir h válaszoljon arra amit kérdezek

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon rátelepszel a 10 sms-sel, szinte megfojtod. hagyd, hogy jelentkezzen ő, ha hiányzol neki, fog. ilyenkor tényleg a kevesebb több.
2010. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért írsz 10 sms-t? miért nem élőben beszélsz vele? különben ha fel akarod hívni a figyelmét mondj neki apró utalásokat arról, hogy te egyönyörű nőt látsz benne és lányként tekintesz rá. és dicsérrd meg, hív el meg ilyenek.
2010. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezzel a két válasszal sokat segitettetek köszönöm
2010. febr. 4. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha nem irok neki nem keresem és ő sem fog irni v keresni

??

2010. febr. 4. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
na ha egyik se keresi a másikat akkor ciki van mert nektek annyi.
2010. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy nő sem szerti, ha ennyire rátelepszenek, minden nap sem feltétlenül kéne írnod neki, nemhogy naponta 10x. Nem véletlen, hogy csak 3x válaszol.

Vigyázz, mert így hamar elege lehet belőled, abból is, ha folyton hívogatod.


Most ne írj neki és ne hívd egy darabig. Akár meg is mondhatod neki, hogy úgy érzed, hogy túlzásba estél és most szeretnéd vissza fogni Magad, mert már érzed, hogy sok. Egyszerűen csak szeretted volna, ha látja, hogy fontos Neked, de rájöttél, hogy nem feltétlenül fontos így kifejezned. Az is elég, ha szóban elmondod neki, hogy fontos Neked, ha úgy érzed ki kell mondanod.


L/21

2010. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi meg fogadtam már több mind 1 napja nem hivtam meg irtam neki ... majd kiderül :D
2010. febr. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!