Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval...a tipikus kamaszkori rajongásról van szó...

Van egy pasi,szinte az apám lehetne...Elég durva.Egy magyar együttes basszusgitárosa.Az együttest régóta imádom,nagyon szeretem a zenéjüket,az koncertjeiket(bár még nem sok koncertjükön voltam)...karácsonyra egy DVD-t kaptam.Az együttes koncert DVD-je és egy kis beszélgetés a tagokkal.Na azóta megváltoztam...Többször álmodom ezzel a pasival,és a telómon is van róla kép...Tudom,betegnek tűnök,de nem tehetek róla.Mindennap meghallgatom a kedvenc számaimat az együttestől,ilyenkor eszembe jut a pasi.

Eleinte tök jó volt,hogy hűű velük álmodtam stb. de mostmár elég rossz...mert tudom,hogy ez hülyeség.

Nem vagyok szerelmes belé,mert nem is ismerem,csak szimplán rajongok érte...

De azért szerintem orvosi segítségre nem szorulok:D

Mit tegyek?El fog ez múlni magától??

15/L


2010. febr. 4. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pasizz be, akkor egykettőre elfelejted :)
2010. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pasizni szoktam...csak az a baj,hogy aki nekem bejön és eltudnám képzelni hogy vele egy komoly kapcsolat kialauljon(mert én arra hajtok,nem érdekelnek az egyéjaszkás kalandok) az kikosaraz.Én pedig egy fiút érekeltem,de az meg le se szállt rólam és már nagyon untam...
2010. febr. 4. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:
ez a plátói szerelem :D bezony :D szerezz inkább egy megfogható szerelmet :D
2010. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én próbálok pasit keresni...pedig szerintem nincsenek nagy igényeim.Csak azt tapasztalom,hogy a mai srácoknak azok a csajok kellenek akik hááát...nem épp természetes,szolid lányok.Én pedig ilyen vagyok.
2010. febr. 4. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a zenéjük hallgatását 1 hónapig. Ha még mindíg intenzíven vágyódsz rá akkor már csak az idő múlása segíthet. Ja és összes pózter meg rajongói dolgok be egy dobozba vagy az ágy alá. csak ne lásd.

halgass más zenét.

2010. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De most már rászoktam arra,hogy csak azokat a számokat hallgatom amikor még nem ő volt,hanem másik tag...Így is jó lesz??Sajnos teljesen nem tudom megvonni magamtól ezt a zenét,mert ez a mindenem...Sokszor úgy érzem a zene miatt élek.Mikor nyaralni voltunk és itthon felejtettem a fülhallgatót az mp3-hoz majd megbolondultam,hogy 1hétig nem hallgattam zenét....

Azért köszi a választ!

Igyekezni fogok:)

2010. febr. 4. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:
tudom nagyon nehéz ez, de hidd el sikerülni fog :D magányt érzel meg melankóliát meg ilynek, ha nem hallod, de hidd el rajtuk kívül még van egy csomó nagyon jó banda :D
2010. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
melyik zenekar ez? anonim oldal, elmondhatod:)
2010. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én 2 éve érzem ezt amit most te... egy magyar együttes gitárosába vagyok beleesve....de ő azért fiatal, 7év van köztünk...egy csomó koncertjükon voltam és az egyik koncerten odajött hozzám beszélgetni és több lett belőle...lefeküdtem vele még aznap este...nem vagyok ribanc,nem szokásom ilyet tenni,de neki egyszerűen nem tudtam nemet mondani...nem is akartam...elkérte a számom,megadta az saját számát is de azta se keres...ez volt 3 hónapja kb..azóta még rosszabb a helyzet :D mindig rá gondolok és megakarom ismételni azt az estét,mert csodálatos volt,pedig tudom hogy kb minden koncerten ezt csinálhatja más lányokkal is,de engem akkor sem érdekel,csak mégegyszer legyen velem....:D áprilisba megint megyek koncertjükre,majd meglátjuk milesz :D és nem érdekel más mit gondol ez miatt rólam,úgy érzem nem szalaszthatom el a lehetőséget...:)

17/L

2010. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hú az utolsó hozzászólónak sok sikert kívánok:D megértelek..bár én celebbe még nem voltam szerelmes,de volt h annyira akartam valakit,h nem érdekelt az se ha csak kihasznál:D mit mondjak,megérte...többhónapnyi agyérgörcsbe telt mire elfelejtettem:D jó sokat piáltam,és úgy végre tudtam aludni éjszakánként:D

ezekre az élményekre nagymamaként jó lesz emlékezni és tovább mesélni az unokáknak:D

2010. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!