Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha a srácnak szakálla van? Esetlega borostás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
imádom a szakállt.
2010. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
borosta igen, szakáll kizárva
2010. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fiatal fiúkon szerintem nevetségesen néz ki a szakáll, idősebbekre meg nemigen bukom, de némelyik férfin egy-egy rendben tartott szakáll jól néz ki:)

A borostával hadilábon állok: jól néz ki, nagyon vadító... de úúútálok a közelébe kerülni:S Szúr meg minden, teljesen kidörzsölődik tőle az arcom:S Ha viszont a párom "dugja elém" a frissen borotvált, arcszesztől illatozó, puha arcát, nem bírom ki, hogy ne csókolgassam össze-vissza:) De ez csak az én véleményem.

2010. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a borostát, de a rövidebb szakáll se kizárt
2010. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy :)
2010. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A borosta szerintem mindenhogy rossz... számomra kellemetlen ahogy szúr és dörzsöl.

Csatlakozom ahhoz a kommentelőhöz aki azt írta, hogy a szakáll fiatal fiún nevetségesen néz ki és idősebb korban is csak az viselje akinek jól áll!

Részemről a szakáll a gyengém.

23

2010. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen
2010. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi!!!16/L
2010. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!