Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a talira vagy se? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a talira vagy se? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, neten ismertem meg 2 hete. Minden nap beszeltunk, hajnali 1-2ig is akár, nagyon jól kijöttünk. Sajnos ő messze, 3 órára lakik tőlem.


Ma jön a városomba egy haverjahoz, de elotte megbeszéltük h talalkozunk. De csak ugy érintőlegesen érintettünk a témát, tehat hogy hol, hany órakor. Aztan utana másról kezdtunk beszelni, nem jott szoba többe a találkozó. Este szokásumkhoz híven vártam h feljöjjön az éjszakai beszélgetéshez, de nem jott. Sőt, még azota se írt, 14 órája volt aktív Facebookon. Semmi részletet nem beszeltunk meg, hogy a tsli helyszínen belul hol talalkozzunk, ugye tegnap tenyleg csak érintőlegesen érintettünk ezt a témát. Kiszámoltam, hogyha 3 órás a vonatút, akkor el kellett volna már indulnia, tehat nem is fog feljönni már, hogy jelezzen.. Azt se tudom, hogy most lesz tali vagy se? Nem akarok az a lany lenni, aki ugy ugrál, ahogy a pasi szeretne, ezert nem én szeretnem megkeresni h most mi van? Várok h jelentkezzen. Ti elmennetek? Feleslegesen nem akarok igy kicsit betegen a hidegbe elmenni tök messzire..


2015. jan. 2. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod felhívni?
2015. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
én a helyedben elmennék
2015. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen nem akar találkozni, még nem készült fel rá és egyértelműen nem merte megmondani.
2015. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De fel tudom hívni. Csak nem akarok úgy tűnni, mint aki rá van mászva, meg nem is szeretnék úgy ugrálni, ahogy ő szeretné.
2015. jan. 2. 13:04
 5/13 anonim válasza:
100%
küldj neki egy smst, hogy akkor taliztok-e vagy sem. ettől nem tűnnél szerintem olyannak
2015. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj el, lehet nem is gondolt arra, hogy a helyszínen belül pontos helyet meghatározzon a találkozásra, mert elég pontosnak gondolta.
2015. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt sohasem értettem, hogy egy lánynak miért nem szabad keresnie a fiút.
2015. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Patt helyzet. De akkor most beszéltetek helyszínt meg időpontot is? Mert,ha igen,de ok nem erősítettem meg azt,hogy hogy legyen attól még arra nézhetsz,háthaa ... ne várj többet 15 percnél.Csak az elég szívás lenne,ha a srác mégis elmegy oda Te meg nem :D
2015. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hármas! Lehet h igazad van. De fura, mert sokáig ő nyomatta nagyon a tali témát. Nagyon erősen ereztem h szertne talalkozni. Most meg így eltűnik...
2015. jan. 2. 13:08
 10/13 RRR ***** válasza:

tehat hogy hol, hany órakor

Semmi részletet nem beszeltunk meg, hogy a tsli helyszínen belul hol talalkozzunk


írj egy sms,hogy akkor pontosan hol is???

ennyi nem gáz

2015. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!