Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korotokban kezdtetek el ismerkedni, randizi, csókolozni, stb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

hát első csókomkor 21 voltam

23 voltam amikor először leszöptak ekkor volt az első csajom


előtte is találkozgattam lanyokkal, de semmi xtra

2015. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 évesen volt az első iskola utáni sétálásom lánnyal, tehát mondhatjuk hogy randim.


18 évesen egy másik lánnyal volt az első csókom, kölcsönös orális élményem és szüzesség elvesztésem. A lány 16 éves volt.


20-21 évesen kezdtem el bulizni járni, vagy például a bátorságot összegyűjteni arra, hogy nappal pl. az utcán ha megtetszik egy lány, akkor megszólítsam. Tehát azóta csajozok, ismerkedek, rendesen, férfi módjára.


25/F

2015. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kössz az eddigi két válaszolónak
2015. jan. 3. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:

11 évesen volt első 'csók és járás', aztán rendes kapcsolat 15évesen :)

16l

2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14-15 évesen kezdett el érdekelni a randizás, de az első csók 16 évesen jött, 17(majdnem 18) évesen vesztettem el a szűzességem, 18évesen jött az első komoly kapcsolatom ami még mindig tart 21 évesen.
2015. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 alatt még nagyon korai a csók meg stb. 13 fölött pedig nem:

- 13 évesen első csók

- 13, 14, 15 évesen petting és randizgatás ( 13 évesen a petting alatt a simogatást ölelkezést és max. csókot értem)

- 16, 17 (inkább 17) évesen akár tőlem a szüzességed is elvesztheted xd

Legalábbis amit leírtam azt több kérdés válaszaiból olvastam :)

13/L

2015. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

13 évesen volt az első randim és az első csókom is :)

2 évig voltam együtt a sráccal.

első petting 14 évesen volt


L/18

2015. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!