Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el az önuralmamat és megálljam hogy írjak neki vagy felhívjam?

Figyelt kérdés

előzmények nem fontosak csak annyi hogy én futottam utána mindig de azt akarom érezze hogy elveszíthet

letiltotam facebookról, letiltottama híváslistáról is, ő nem tud keresni csak én csak az önuralom állíthat meg hogy ne keressem fel és rájöjjön hogy mit veszíthet

de ez baromi nehéz lesz, mit tehetnék hogy legalább egy hónapig ne keressem? konkrét tippekre lennem szükségem hasonló helyzetű emberektől

mikor múlik el ez a kínzó érzés? nem vagyok még szerelmes belé de írtó fontos nekem :(

24/L



2015. jan. 3. 18:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Próbàld meg folyamatosan elfoglalni magad. Olvass, menj el a barátaiddal valahova, ilyesmik...

Elfelejteni sosem fogod, és ha elveszíted, mindig is fájni fog valamennyire, maximum enyhülni fog. Az idő minden sebet begyógyít.

2015. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi értelme nem volt letiltani.

Ne haragudj, de ez gyerekes viselkedés.

Ha akar, úgyis keres, ha meg nem, akkor nem fog akkor sem, ha mindenhonnan kitiltod és elköltözöl a világ másik felére.

Az jó taktika lehet, hogy nem keresed és megvárod mit reagál.

De hogy letiltottad facebookról is... Így esélyed sincs, hogy eszébe juss. Nem kellett volna, sőt képeket kellett volna kipakolgatnod, buliból, pasikkal... Ezt ha látja, meg azt, hogy nem keresed, esetleg beindíthat valamit.

Találj ki valamit, hogy újra ismerősöd legyen.

2015. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy butaság volt letiltanod..Nem attól fogja azt érezni,hogy elveszíthet,hogy Te letiltod...Legalább is ha én rád írnék,és nem tudnék,mert letiltottál tuti nem keresnélek többet..


Foglald le magad,mást nem tudsz tenni..

Bár szerintem nem lenne rossz ha tudnánk az előzményeket :)

2015. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igazatok lehet, de tett velem egy elfogadhatatlan dolgot, csak az a baj még ezek ellenére is futottam utána és nem láttam más megoldást

az eszemmel már nem is akarok vele lenni csak a szívem ne lenne mert az epekedik

azt szeretném ha megbánná a dolgot és rájönne mit veszített

lehet kicsikét rosszul fogalmaztam meg a kérdést

2015. jan. 3. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Maradj erős az elhatározásodhoz, és ismerkedj másokkal. Amúgy így van, ha fontos lennél neki keresne hidd el. Ha még nem szerelem, akkor pár hét alatt el fog múlni a kényszer, főleg ha mások kötnek le. :)
2015. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem fog elmúlni pár hét alatt sajnálatos mert nem szerelem de már majdnem, de remélem azért 1-2 hónap elég lessz csak az első pár hét lesz szörnyű addig hogy állom meg azt nem tudom

amit neki írnék azt leírom egy wordbe pl. az jó ötlet? de félek ez se állít meg sokáig

2015. jan. 4. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem küldöd el neki,és úgy neked könnyebb akkor ird ki magadból a dolgokat.


Tudom hogy nehéz lesz,de ne keresd.Próbàld meg magad lefoglalni.Beszélgess màsokkal ( akàr itt is ).

2015. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok/voltam, elmondom én, hogy látom, nyugodtan írj üzenetet. :)
2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nagyon ismerős, én megértelek.


nincs tuti recept, nekem ezek a legjobbak:

új társaság, nyitottság a többi férfi felé, hangos zene, testedzés, séta, olvasás, filmek, és még talán a panaszkodástól is jobb lesz egy kicsit.

2015. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a legnagyobb baj hogy most tanulnom kéne és nehéz koncentrálnom rá mert csak a fiúra gondolok :(
2015. jan. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!