Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszenek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszenek nektek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 19:50
 1/9 anonim válasza:
igen, általában nagyon cukik a szemcsis csajok :)
2015. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha menő szemüveges akkor igen, ha ilyen streberlaaany akkor nem
2015. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem általában igen. Persze függ az arcától, meg a szemüvegtől, meg hogy a kettő mennyire illik össze, de általában semmi kifogásom ellene. 21/F
2015. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy sok lánynak kifejezetten jól áll a szemüveg, vannak akiken teljesen közömbös (nálam ez a többség), de persze vannak olyanok, akiknek ront a megjelenésén. Mondjuk úgy, hogy nem hiszem, hogy aki amúgy tetszik, az szemüveggel is tetszeni fog, aki nem, az meg úgy sem.
2015. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok de még nem volt rá panasz:)
2015. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, határozottan, csak én nem tetszek nekik, mert valószínű túl nagy a dioptriájuk...
2015. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most pont egy szemüveges lány tetszik :)
2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten igen!
2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ
2017. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!