Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már régóta tetszik.Szokott nézni is suliba. Eddig azt hittem van esélyem nála, de most likeolta baratnőm képét.( én is és barátnőm is csak látásból ismerjük) lehet hogy idetlen kerdes, es nevetséges, de zavar,mert nagyon tetszik a srác és bánt.Tudom hogy nem a hülye facebookról kéne következtetni, csak zavar, hogy suliba engem néz és mégis baratnőm képét likeolja. Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat :)
2015. jan. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy suliban is barátnődet nézi? Vagy összekevert vele :D Egyébként egy like semmit nem jelent, tetszik neki a kép. Ennyi. Ha továbbra is biztosan téged néz, esélyes, hogy bejössz neki.
2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem,hogy gondolja,hogy leül a facebook elé :D

Nőj már fel! Ha tetszik és nem mersz oda menni hozzá akkor írj neki facebookon,ha bejössz neki akkor úgyis elfog Veled beszélgetni és még a suliban is összefuthattok pl.nagy szünetben...

2015. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat.Nem hiszem hogy Barátnőmet nézi. Az a baj hogy én nem merek kezdeményezni,ugy vagyok vele hogy léphetne ő is hisz ő a ferfi.
2015. jan. 3. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

De ismeros. Ugyan ebben vagyok jelenleg en is :D

Csak nekem nem lajkolta baratnom kepet:)

2015. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( először nem is akartam feltenni a kérdést, mert hülyeségnek tartottam, de elég rosszul esett a dolog ezért tettem fel. remélem még van esély rá. Remélem neked is összejön :)
2015. jan. 3. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy engem is elbizonytalanitana. De azert szurkolok neked :)
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!