Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy fiúra, hogy bevallja mit érez? Fiúk, általában meddig húzzátok a dolgot?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 perctôl 10 évig. ;)
2015. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Nálam több hónap lenne, akár fél év is. Nehezen alakul ki bennem bármi is, de ami mégis az "maradandó".
2015. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
semeddig. fiúk nem léteznek. mesterségesen hoztak létre minden fiút egy tartályban, arra programozva őket, hogy csalódást okozzanak neked. ez a szőrnyű igazság.
2015. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
3. ez egy jóó nagy baromság, az hogy neked ilyen fasziaid voltak az egy dolog, én fordítva éltem meg eddig, akármilyen rendes voltam átba..tak, ha meg bunkó akkor tök ragaszkodó lett a csaj.
2015. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Passz attol fugg milyen a visszajelzes es akkor sem mondom meg a szemebe hanem teszek rola hogy tudjon rola ..
2015. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, mit jelent az, hogy teszel róla?
2015. jan. 4. 10:27
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Hát, ha megkérdezed, picit felgyorsulhat a dolog...nem szoktál azzal a pasival beszélgetni, vagy mi ? Nem tesz gesztusokat az irányodba?
2015. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!