Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy álmom amiben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy álmom amiben nagyon reálisan éltem meg a szexualitást, tudatosan is létre lehetne hozni ilyesmit?

Figyelt kérdés
Éreztem a lány haját, bőrét, illatát, mindent..gondolom hipnózis vagy hasonló dolgok révén ezek a dolgok még jobban irányíthatóak is, biztos sok férfin segítene ez ha ki lenne fejlesztve akik nehezen jutnak nőhöz, és prostizni sem akarnak, nekem nincs ilyen gondom mielőtt a torkomnak esnétek ha akarok képes vagyok nőt szerezni, viszont a világot reálisan látom...

2015. jan. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt amit akarok alámondi erősen koncentrálok rá, igazából (tudatosan) volt hogy tudtam irányítani és legtöbbször tudom h ez egy álom. Ha valamigáz van akkor feltudok ébredni megvolt tudatalatt mindenre h mitkellcsináljak és felébredtem ha akartam meg ilyenek. Mostmár nem gyakorlom ezt nem is tudom h álom vagy sem...csak van. Már kinőttem belőle sajnos de régen frankón ment :D
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CptTomato ***** válasza:
Persze de nagyon sok gyakorlást igényel.... vannak rá különböző technikák a magyar nevét nem tudom de keress rá hogy lucid dream... és találni fogsz leírásokat ...amolyan irányított álom.
2015. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az első élmények általában néhány másodpercesek/percesek, és homályosan felfogottak. Az álmodó a siker izgalmától eleinte könnyen felébredhet, vagy beleeshet olyan csapdákba, mint például a hamis felébredés. Ebben az esetben az alany azt hiszi, hogy felébredt a tudatos álmából, ám valójában még mindig álmodik, viszont már nem tudatosan"



Elég komoly :D ilyen volt már velem is...



[link]

2015. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!