Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Most a piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Most a piros rúzs r. ancos vagy szexi?

Figyelt kérdés

Szerintem jól tud kinézni, bár lányfüggő, ez tény. Tőletek viszont egyre többet hallom, hogy ribis. Általánosságban hogy látjátok az vagy sem?

Gyakran rúzsozom a számat, mert hófehér vagyok és sötét a hajam, így azt gondolom jól áll, de ezek után teljesen elbizonytalanodtam :D Nem küldök képet, bárki is kérne.


2015. jan. 7. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emellett nincs kidobva a cicid meg a segged akkor nem ribis.
2015. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem bejon szerintem nem ribis egyatalan 18/F
2015. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól áll akkor szexi.

Ja és képet!

2015. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De en valaki vagyok, nem barki. :)

Nem ribis, nagyon is noies ez. Elem ezt.

2015. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most újra kezd "divatba" jönni.

nekem bejön, de csak azokon a csajokon akiknek tényleg jól áll az erős kontúros piros rúzs.

27F

2015. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, itt lassan már az is r"banc, aki nem zsákruhába jár, és nincs 1 kiló jóféle mangalicazsír a hajába.


A r"bancság általában egy stílus (vagy külső és belső jegyek összessége, talán), ami nem csak a smink. A piros szín mindig is erotikus volt, ennélfogva nőies, az is marad. Az árnyalat és a használata a nem mindegy, meg hogy mi van mellette. Ha punciig felhúzott bőrcsizma, csöcsig gombolt blúzzal, az megüti az ordenáré k"rva szintjét, maga a piros rúzs még nem.

2015. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha összhangban van a hajaddal, ruháddal, a kinézeteddel, akkor semmi baj!
2015. jan. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ribis, de engem nagyon idegesítene.
2015. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szexys
2015. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NewFreeee ***** válasza:

Egyáltalán nem ribis, nem is értem hol hallhattad ezt. :O

Dögös vagy szexi, pláne ha úgy öltözöl hozzá, hogy kitűnjön, engem például megőrjít, ha jó az összhang.

2015. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!